Lifestyle

REALITY K MÁNÍ: Ze soukromí slavných celebrit

REALITY K MÁNÍ: Ze soukromí slavných celebrit

Nemovitostí můžete mít mnoho, koupit lze v podstatě cokoli. Opravdovým rozmarem ale je, když investujete do domu či bytu, kde se budete cítit jako celebrita. Proč nekoupit realitu se slavnou historií?

KDE: 9125 Vista De Lago Ct. Granite Bay, CA
PŮVODNÍ MAJITEL: Eddie Murphy
CENA: 287 880 000 Kč (12 mil. $)

Palácový rodinný dům, který byl dokončen v roce 1998, se nachází v privátní čtvrti Los Lagos Estates, kde naleznete 360 luxusních vil, situovaných jen necelé dvě hodinky od rušného San Francisca. Celý komplex je pod 24hodinovou ochranou, do svého domu v Los Lagos se dostanete pouze přes hlavní bránu.
Rodinnému domu dominuje majestátní kruhový obývací pokoj se dvěma točitými schodišti, velmi vzácným pianem Schimmel Pegasus, imitací hvězdného nebe instalovaného ve stropě a dechberoucím výhledem na jezero Folsom přes obří francouzská okna. Samozřejmostí je mramorová úprava stěn i ty nejdelikátnější tkaniny či koberce. S obývacím pokojem sousedí prostorná jídelna s krbem a výjimečná žulová kuchyně.
Po schodištích se dostanete do velké masters ložnice se šatnou i dalších pokojů pro děti, služebnictvo i hosty. V horním patře najdete také 12sedadlový kinosál či herní pokoj s biliárem i plně vybavenou tělocvičnu.
Dům je prodáván s veškerým vybavením rodiny Murphyových. Cena zahrnuje i velmi vzácné piano z limitované edice pouhých 14 kusů, navržené Luigim Colanim.


KDE: 50. a 51. podlaží Olympic Tower, New York
PŮVODNÍ MAJITEL: rodina Gucci
CENA: 839 650 000 Kč (35 mil. $)

Newyorský penthouse Alessandry a Allegry Gucciových je nyní na trhu s nemovitostmi ke koupi za 35 milionů dolarů. Původní požadovaná cena byla v souladu s vývojem trhu snížena o 10 milionů. Obě sestry Gucciovy zdědily byt po smrti svého otce v roce 1995.
Téměř 880 metrů čtverečních s vysokými čtyřmetrovými stropy je obklopeno 28 okny od podlahy ke stropu, která nabízejí panoramatický výhled na slavné New York City ze všech čtyř stran horní části Olympic Tower. Duplex zabírá celé 50. a 51. podlaží. Čtrnáctipokojový penthouse, postavený v roce 1973, má osm ložnic, každou s vlastní koupelnou. V bytě najdete také rozsáhlou, dřevem obloženou knihovnu, prostorem velkorysý obývací pokoj s krbem i výjimečně zařízenou kuchyni.
Když se rodina Gucciových v 70. letech rozhodla koupit loft, nakonec investovala do dvou jednotkek ve dvou patrech, takže stále existují dva soukromé východy z výtahu v každém patře. Pokud tedy toužíte bydlet co by kamenem dohodil od Rockefellerova centra, kontaktujte realitní agenturu Brown Harris Stevens a domluvte si osobní prohlídku.

KDE: Benedict Canyon, Beverly Hills
PŮVODNÍ MAJITEL: Bruce Willis
CENA: 264 060 000 Kč (10,8 mil. $)

Výjimečná hacienda v koloniálním stylu hledala svého majitele v předchozích letech už dvakrát. Z původní sumy 22 mil. $ letos v létě majitel hollywoodský herec Bruce Willis snížil cenu téměř o 11 milionů.
Rezidence byla postavena v roce 1928, ale prošla několikrát rozšířením i rozsáhlou rekonstrukcí. Dům má vlastní tenisový kurt, bazén, knihovnu i hi-tech promítací sál, stejně jako 11 pokojů s vlastní koupelnou. Celková obytná plocha přesahuje 930 m2.
Zařízení v eklektickém stylu s moderním bílým či přírodním nábytkem dominují kožená sofa a křesla, stěny zdobí obrazy s rurálními motivy. Celkový dojem má působit velmi útulně, až venkovsky. Nový majitel bude mít k dispozici i vinný sklep či venkovní barbecue kuchyni.

PODVAL:

  1. MÍSTA S HISTORIÍ: Pro výjimečnou lady
    Zámeček v Georgetownu si bývalá první lady Jackie Kennedy koupila v roce 1963 po atentátu na svého muže prezidenta J. F. Kennedyho. Dnes je k mání za 239 900 000 Kč. Rezidence je nyní v držení dědiců bývalé Miss America 1951, rodiny Betbeze Fox. To ale není vše, co můžete po paní Jackie Kennedy vlastnit. Dvouložnicové apartmá na Upper East Side v domě od architekta Lafayetta A. Goldstonea vás přijde na 33 346 100 Kč. Ten si Jackie pořídila už coby lady Onassis. Slunný byt nabízí nádherný openspace prostor, podlahy z masivu a vysoké stropy.
  1. VÝHLED NA OCEÁN: Rodinný tip
    K prodeji je nyní také prostorově velkorysá plážová rezidence s výjimečným výhledem na oceán hvězdného hollywoodského páru zpěvačky Pink a motocrossového jezdce Careyho Harta, která byla postavena v roce 2010. Naleznete ji na žádané Malibu Beach v jedné ze slepých, ulic skrytých očím veřejnosti za soukromou branou. Rezidence disponuje šesti ložnicemi s vlastními koupelnami, obří šatnou, bazénem se spa i velkým domem pro hosty. Samozřejmostí je vlastní privátní pláž. Za nemovitost zaplatíte 311 870 000 Kč.
  1. KOLONIÁLNÍ OKOUZLENÍ: Něco na dovolenou
    Hledáte-li ke koupi něco stylového, doslova se nabízí roztomilá koloniální rezidence americké supermodelky Tyry Banks, kterou najdete v Beverly Hills. Dům zařízený ve španělském stylu s typickou fontánou a venkovní kuchyní na nádvoří vás vyjde na 155 935 000 Kč. Kamenná rezidence byla vystavěna z masivu, travertinu a javorového dřeva v původním španělském koloritu s množstvím ručně vykládaných mozaik. Hlavní ložnice má úžasný výhled na město a disponuje obří šatnou s další zabezpečenou safe místností na šperky a klenoty. Nedivte se, vždyť patřila supermodelce.
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Více z Lifestyle

slider shutterstock_19077832

Zimní vitamínky se na nás jen smějí!

Paní domu23.3.2017
PR2 shutterstock_383170699

Má smysl si brát rychlou půjčku? Kde je nejlevnější?

Epochálnísvět.cz23.3.2017
HyperFocal: 0

NOVÉ MÚZY L’ORÉAL PROFESSIONNEL

Top Class21.3.2017
3tipy_Main

3 tipy k výběru tiskárny – aby vám léta dobře sloužila

Epochálnísvět.cz20.3.2017
mýdlo je plné bakterií

Bakterie od rána do večera

Paní domu16.3.2017
PR1 shutterstock_403667035

Realita: 35% Čechů má nějakou formu půjčky

Epochálnísvět.cz16.3.2017
Nastěhovat se do londýnské čtvrti Kensington - to už něco znamená. Vždyť hned za rohem bydlí i samotný princ William se svou manželkou Kate Middleton.

FINE LIVING ANEB REZEDENTEM V NEJLEPŠÍCH ČTVRTÍCH SVĚTA

Top Class14.3.2017
slider shutterstock_22586020

Žhavá Sicílie – památky, moře, víno a Naše paní

Paní domu9.3.2017
PR5 shutterstock_336691175y

Poptávka po nebankovních půjčkách v ČR roste

Epochálnísvět.cz9.3.2017

Výjimečný internetový magazín zabývající se nejzajímavějšími články z oblasti vědy a poznání, planety Země, historie, zajímavostí a lifestyle!

Copyright © RF-Hobby s.r.o