Lifestyle

5* HOTELS GRAND OPENING 2016

5* HOTELS GRAND OPENING 2016

Protentokrát opusťte oblíbené hotely a objevujte novotou vonící skvosty, které se k otevření teprve chystají, nebo prošly úžasnými renovacemi. Pozor ale, místa si rezervujte s dostatečným předstihem!

ASIE

THE ST. REGIS LANGKAWI: V srdci přírody
Kde: Malajsie
Otevřeno od: 6. dubna 2016

Oblast Langkawi patří mezi první přírodní geoparky, jmenované organizací UNESCO v jihovýchodní Asii, na jehož jižním cípu s výhledem na šumivé Andamanské moře vyrostl exkluzivní 5* hotel s 85 luxusními apartmány. Uprostřed panenské přírody, a přitom jen 30 minut od mezinárodního letiště Langkawi vzdálený hotel nabízí ultimátní luxus signaturně designovaných apartmánů ve stylu společnosti Starwood Hotels. Světlé, bílo-smetanové interiéry doplňují zlaté a modré solitéry s mozaikovými koupelnami a exkluzivním výhledem. Standardem je 24hodinová služba buttlera i nepřetržitý servis personálu v restauracích i na privátních plážích. Využijte k relaxaci více než 800 m2 velkou sluneční terasu s bazénem nebo Iridum Spa, která nabízejí veškerý komfort od péče až po masáže. Pokud toužíte po sportovním vyžití, nezapomeňte si s sebou vzít golfový bag, protože v blízkosti Langkawi najdete hned dvě golfová hřiště: Gunung Raya a 99 East.

Kontakt: www.starwoodhotels.com

AFRIKA

THE SILO: Ikonický hotel, ikonická destinace
Kde: Kapské Město
Otevřeno od: druhá polovina roku 2016

Do portfolia společnosti The Royal letos přibyde ikonický hotel The Silo, tyčící se jako monument nad Victoria & Alfred Waterfront, obklopený přírodou Kapského Města. Budova navržená architektem Thomasem Heathewickem v duchu prosklených apartmánů by v noci měla připomínat osvětlený maják. Pouze 28 pokojů je individuálně dekorováno do pestrých a moderně industiálních looků. Prostorově velkorysé plochy jsou rozřazeny do devíti kategorií, přičemž čtenářům Top Classu jednoznačně doporučujeme unikátní strešní penthouse či Royal Suite. Nezapomeňte si vychutnat exkluzivní výhled ze střešní restaurace, kteý je jednoznačně dechberoucí.

Kontakt: www.theroyalportfolio.com/thesilo

EVROPA

THE HÔTEL DE CRILLON: Znovuzrození legendy
Kde: Paříž
Otevřeno od: poloviny roku 2016

Od roku 1758 září v Paříži monumentální extraordinerní hotel, který v sobě ukrývá genius loci s legendární historí země. Odráží v sobě vládu dvou francouzských králů, Velké francouzské revoluce i zrození napoleonského impéria. V roce 2016 ale odemkne své dveře nové éře. Masterpiece z 18. století totiž prochází monumentální renovací pod taktovkou společnosti Rosewood Hotels, která dle nejvyšších standardů zahrnuje znovuobrodu vnitřních prostor hotelu v moderním duchu, ovšem s duší historie. Bývalý šlechtický palác nabídne ubytování ve 103 pokojích a 44 apartmánech, z nichž nejopečovávanějšími jsou Suite Bernstein a Louis XV. s výhledem na slavné Place de la Condore. Očekává se, že i hotelová restaurace Les Ambassadeurs obhájí svou michelinskou hvězdu z roku 2011. Zkrátka, máte se na co těšit.

Kontakt: www.rosewoodhotels.com

CÉSAR RITZ PARIS: Srdce Place Vendôme
Kde: Paříž
Otevřeno od: března 2016

Po téměř tříleté pauze se vrací na scénu zrenovovaný legendární hotel Ritz, otevřený už v roce 1898. Ritz snížil počet pokojů ze 159 na 142, přičemž tu největší péči věnoval svým 15 prestižním apartmá, pojmenovaným po slavných celebritách, jako jsou Chopin, Chaplin, Francis Scott Fitzgerald, Hemingway či Proust. Pařížský styl dozdobený zlatými doplňky a velká péče věnovaná efektnímu osvětlení i terasám s výhledem do zahrady slibují opravdu velkolepé ubytování. Milovníci výrazných fine dining chutí jistě neopomenou navštívit čtyřhvězdičkovou michelinskou restauraci L’Espandon, která nově nabídne i exkluzivní kurzy vaření na masterchef úrovni. Čeká vás také nové fitcentrum, krytý bazén, sauna i turecké lázně.

Kontakt: www.ritzparis.com

AMERIKA

PARK HYAT ST. KITTS: Dotek Karibiku
Kde: Banana Bay, Peninsula
Otevřeno od: v polovině roku 2016

Luxusní 5* hotel se nachází v odlehlé oblasti, obklopen plážemi s bílým pískem a křišťálově čistou vodou a s výhledem na úžinu, oddělující Svatého Kryštofa a sopečný ostrov Nevis. Intimní a moderní elegance, za niž získal Park Hyatt prestižní ocenění za konstrukci a design Best New Hotel v Karibiku 2014–2015, se odráží ve 125 pokojích a apartmánech, které kombinují moderní architekturu s nadčasovým koloniálním nádechem. Mnohé z apartmánů nabídnou hostům soukromé střešní bazény s nádherným výhledem, vlastního buttlera či osobního šéfkuchaře. Unikátní stravovací koncept založený na signaturních pokrmech umožní hostům zažít prvotřídní kuchyni i stolování v mnoha různých oblastech.

Kontakt: www.stkitts.park.hyatt.com

EXKLUZIVNÍ TIP

FOUR SEASONS: Privátní rezidence
Kde: New York Downtown
Otevřeno: první polovina roku 2016

Elitní bydlení s puncem renomované značky nabízí nejen hotelové ubytování, ale i dlouhodobý pronájem nebo koupi vlastní nemovitosti. 157 luxusních rezidencí s úžasným výhledem na Manhattan, řeku Hudson a East River, designovaných studiem Robert A. M. Stern Architects, se může stát vaším trvalým domovem. Zvyknete-li si na komfort poskytovaný hotelovým řetězcem Four Seasons, velmi špatně se zdejší krátkodobé ubytování opouští. Řešením je stát se rezidentem pod servisem luxusního 5* hotelu. Proč ne, že?

Kontakt: www.fourseasons.com/content/fourseasons_residences

Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Více z Lifestyle

Ložnice 5x jinak

Lifestyle15.8.2019

Super jachta Valkyrie bude možná nejluxusnější a největší jachtou na světě

Lifestyle13.8.2019

Nejkrásnější rostliny do koupelny

Lifestyle8.8.2019

Dopřejte si dávku luxusu tímto ikonickým boxem ve velkorysém pojetí

Lifestyle6.8.2019

Z kuchařské „hantýrky“

Lifestyle1.8.2019

Za jedinečnými zážitky na Nový Zéland

Lifestyle30.7.2019

Co jste o Českých drahách možná nevěděli

Lifestyle26.7.2019

Balkán na talíři

Lifestyle25.7.2019

PŘÍBĚH ZNAČKY: S rodinou Loro Piana propadnete světu vlny a kašmíru

Lifestyle23.7.2019

Výjimečný internetový magazín zabývající se nejzajímavějšími články z oblasti vědy a poznání, planety Země, historie, zajímavostí a lifestyle!

Copyright © RF-Hobby s.r.o | Zásady ochrany osobních údajů | Cookies