reklama
Lifestyle

CÍL STANOVEN: TĚLO SNŮ!

CÍL STANOVEN: TĚLO SNŮ!

Top Class radí: Nepodceňujte plavkovou sezonu! Jste-li trochu na pochybách a odhalovat se vám zrovna nechce, vrhněte se do pořádného pohybu. Uvolníte endorfiny a budete se cítit i vypadat prostě nádherně. Vybíráme pro vás ta nejlepší fitness centra a vy už musíte jen udělat ten první krok…

PRAHA

NIKE+ STUDIO PRAGUE

Nike Training Club se hbitě vrhl do nových sportovních příležitostí a hravě motivuje i takové povahy, které si ve sportu zrovna nelibují. Jedná se o NOVÝ KONCEPT SKUPINOVÉHO CVIČENÍ, které obecně inspiruje a vzbuzuje lásku ke sportu, přičemž získáte rady, jak na sobě pracovat a být stále lepší. Na lekcích objevíte kombinaci posilovacích a balančních prvků a nechybí ani cardio.
PRACUJTE S TĚLEM A NOVÝMI POMŮCKAMI
Jednoznačným lákadlem je fakt, že budete pracovat jak s vlastní vahou těla, tak s různými pomůckami, jako jsou kettbell, bosu, medicinbaly, švihadla a další. Nudit se určitě nebudete, tento typ cvičení je především o intenzitě a správném provedení, takže se pěkně zapotíte. Cílem se stává zvýšení síly, zlepšení rovnováhy, vytrvalosti a pružnosti. Každý si může nastavit intenzitu podle svých možností a individuálních potřeb. Nemusíte tak vůbec řešit, na jaké úrovni jste oproti ostatním!

Box
BĚH, SPORT NO.1
Nike+ Studio Prague se s vysokým nasazením věnuje běhu. Běžecké tréninky jsou rozděleny do tří typů lekcí – pro začátečníky (pondělí), hobby běžce (čtvrtek) a rychlé běžce (sobota). Každý čtvrtek navíc probíhá jóga pro maximálně 30 lidí.


NÁŠ BYZNYS TIP: EXPRESKA

Unikátnost silné značky Expreska spočívá především v tom, že se jedná o ryze dámské fitness centrum, specializující se na 30minutový kruhový trénink. Jde o komplexní cvičební program, při němž si klientky posílí a zformují své tělo za pomoci osmi speciálních hydraulických strojů a aerobních stanovišť.VE SPOLEČNOSTI ŽEN… Expreska není jen obyčejné fitness.

Kromě toho, že je místem výhradně pro ženy, které si zde zdokonalují postavu a zlepšují svou kondici, je zároveň zajímavou příležitostí pro podnikatele. Síť fitness center Expreska tvoří v České republice 25 franšízových poboček a cílem je jejich počet v horizontu několika let dále navyšovat.

Expreska tak nabízí podnikatelskou šanci každému, kdo má dostatečný vstupní kapitál a odhodlání věnovat se vlastnímu byznysu. Maximální podporu začínajícím i zkušenějším podnikatelům poskytne schopný tým profesionálů, a to nejen při otevření nové pobočky, ale i po celou dobu jejího provozu. Samozřejmostí je také sdílení zkušeností a znalostí mezi samotnými franšízanty.

Každý se tak může rychle začlenit do ověřeného a fungujícího podnikatelského konceptu. Propojení byznysu a fitness, podporující zdravý životní styl, může být ideální cestou k úspěchu.

Informace o Expresce a možnosti podnikání v této síti naleznete na www.expreska.cz.

BALANCE CLUB BRUMLOVKAJedno z nejluxusnějších fitness center v Praze, Balance Club Brumlovka, nabízí tři oblasti, do nichž je posilovna rozdělená – cardio, posilování a myzone s monitoringem srdeční aktivity, který vám pomůže sledovat, jestli skutečně cvičíte tak, jak si přejete.VELKÝ VÝBĚR PRO NEROZHODNÉZapojit se můžete do několika druhů jógy – vinyasa, hatha, flow a nejznámější power –, příznivci pilates si rovněž přijdou na své.

V Aqua zóně s 25metrovým bazénem se pobavíte na lekcích aqua aerobic, aqua fit (+twin) či aqua zumba. Zpevníte se při hodinách body styling, body training a body bosu, přičemž nevynechte ani gunning s elastickými lodními lany, crossworkout, fitball, deepwork, hydrobike či klasický spinning a spoustu dalšího!

Box NEZAPOMEŇTE RELAXOVAT V relax zóně se uvolníte v klubovém spa ve finské sauně, soft sauně, japonské sauně, parní lázni, tepidáriu, Kneippově lázni, či si lehněte a rychle chytněte bronz v soláriu.

Uvolnění slibuje také odpočinková zóna s relaxačními lehátky, dřevěnou palubovou podlahou, denním světlem a zelení, k dispozici jsou dokonalé masáže či rehabilitace a oddělená část pouze pro ženy!BRNO

I moravská metropole nabízí exkluzivitu, co se luxusních fitness center týče. Poznejte, co se skrývá za neznámými názvy cvičení, a seznamte se se svou novou závislostí!

ELITE WELLNES & FITNESS

V Brně najdete wellness a fitness centrum Elite, které se nachází v blízkosti náměstí Svobody a hradu Špilberk. Elite přirozeně spojuje to nejlepší ze světa spa, uvolněte se, zaplavte si a dejte si pořádně do těla v luxusním fitness centru, kde nechybí profesionálové z oblasti zdravého pohybu a body buildingu. POD VEDENÍM NEJLEPŠÍCH TRENÉRŮ… Posilovna rovněž nabízí velké množství vedených lekcí.

Budete si moci vyzkoušet klasičtější indoor cycling, kdy už po několika hodinách zaznamenáte úbytek tuku v těle a zlepšení kondičky, kruhový trénink vedený trenérem vás zase naučí správně cvičit a hodina „zdravá záda“ je vedena fyzioterapeutkou, která se postará o správnost a efektivitu prováděných cviků.

Nechybí ani oblíbené klasiky, jež ocení hlavně ženy – bodyform, jóga, pilates či aqua aerobic v bazénu se slanou vodou. Pánové zase nepohrdnou pump fx, při němž zvedáte činky, komplexně posílíte celé tělo a nastartujete spalování.

Posilovací technika balls zase využívá velké gymnastické míče a posiluje pánevní dno, záda a břicho.

Box
VYZKOUŠEJTE NOVINKY!

  • CYBING trenažér, kombinující tři stroje v jednom, vede instruktor při hudebním doprovodu
  • TRX závěsný systém, přičemž jedna část těla je na podložce a druhá ve vzduchu na nastavitelných popruzích, pracuje pouze s vlastní váhou. Autory tohoto cvičení jsou vojenské jednotky.
  • BOSU CORE zapojuje střed těla během cvičení na balančních podložkách, ulevuje páteři a stresu

AZ FITNESS
AZ Fitness Brno se pyšní typem vybavení, které se objevilo i na olympijských hrách v Soči. Na této posilovně je však úplně nejlepší fakt, že si můžete zacvičit i venku na terase. A když vám nebude vyhovovat tamější výbava, na přání vám venku připraví takové stroje, jaké si budete přát. V posilovně najdete tři zóny – silovou, cardio a fitness.

V TEPLE SE HUBNE NEJLÉPE Nemalým bonusem je i tzv. hot sál, kde budete spalovat ostošest. Přirozeně v něm probíhá hot jóga, ale i další typy workoutu. V tanečním sále pak probíhají lekce s názvem body forming, bosu, pevné břicho, pilates, power jóga, pump fx, tvarujeme zadeček a bříško, workout, zdravá záda či tabata.

V dalším sále si dáte do těla na bootcampu, funkčním tréninku, fitbox freestylu, kondičním boxu, kruhovém tréninku, pilates, silovém tréninku, trx nebo trx core.

A až budete mít dost, vydejte se na zasloužený odpočinek do wellness, kde vás čeká vířivka, parní lázeň, finská sauna a privátní whirlpool.

OSTRAVA

Vybíráme pro vás hned tři posilovny, kde se vám bude věnovat osobní trenér. Na originálních skupinových lekcích zase vybičujete sami sebe a v neposlední řadě si odpočinete ve spa!

TOP FITNESS

Pravděpodobně největší fit centrum v České republice najdete právě v Ostravě! Top Fitness láká do moderních fitness a kardio zón, zaměřuje se i na výživové poradenství a samozřejmě také na osobní trénování.

Nás nejvíce zajímají vedené lekce, i tak nás ale překvapily vypracované univerzální tréninkové plány, zvlášť pro ženy a pro muže s posilovací částí a kruhovým tréninkem!

JATOMIVelmi rychle se stanete fit i v Jatomi, posilovně, jejíž rozvrh lekcí praská ve švech. Najdete tam mix zábavných cardio cvičení, náročných boxovacích tréninků, ale i mysl s tělo uklidňujících procedur. Je tedy jen na vás, jestli zvolíte power jógu, pilates nebo raději vášnivější latino dance a zumbu.

Jste-li pro pořádný workout, nesmíte přišvihnout lekce body rock, body styling, bosu, cross training, fit thai box, kettle bells, tae bo, trx, cycling nebo třeba speciální cvičení na břicho s názvem břišní buchty.

To už něco slibuje, ne?

Box
CO JSOU KETTLE BELLS?
Čínky ve tvaru koule s madlem vypadají jako zvony. Mají různé hmotnosti a tréninky vedené s nimi vykreslují nejen všechny svaly, ale zároveň pod odborným vedením zpracujete k dokonalosti i vnitřní stabilizační svalovou hmotu, která je pro celkový bodybuilding nezbytná.

RELAX DAYS OSTRAVANa závěr vám dáme trochu uvolněnější tip. Relax Days Ostrava je sice klimatizované moderní fitko určené pro kondiční a redukční trénink, nás ale více zaujala relaxační část s finskou saunou, tropickou saunou, saunovým srubem, hornickou saunou, dále s parními aroma lázněmi, relaxačním bazénem či třeba vířivkou a venkovní terasou s odpočívárnou. Jen těžko bychom odolali masážím!

Relaxační masáž, havajská, lávové kameny či tělové rituály fiji, totoka nebo matamanoa se už postarají o regeneraci svalů po náročném, ale dokonale uspokojivém zápřahu celého těla!

Více z Lifestyle

Mýty o striích: Hubnutí nepomůže

Lifestyle6.10.2022

Panthère de Cartier: Souznění nespoutanosti a elegance

Lifestyle4.10.2022

Hledáte netradiční pánský parfém? Tyto vůně vám doslova vyrazí dech

Lifestyle29.9.2022

Skřípnutý nerv bolí jako čert

Lifestyle29.9.2022

Opeřená karafa skrývá nejvytříbenější koňak Hennessy

Lifestyle27.9.2022

Měsíček lékařský je malý zázrak

Lifestyle22.9.2022

Největší modrý diamant utržil miliardu

Lifestyle20.9.2022

Mám tě ráda jako… sůl

Lifestyle15.9.2022

Delikátní skvost s logem chodce

Lifestyle13.9.2022
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Nenechte si ujít další zajímavé články

Dalo se smrti Caesara či amerických astronautů zabránit?
enigmaplus.cz

Dalo se smrti Caesara či...

Římský vojevůdce, politik a jeden z...
Navenek ranař, uvnitř romantik
skutecnepribehy.cz

Navenek ranař, uvnitř romantik

Když jsem byla malá,...
Restaurace Triton sází na artovou gastronomii
iluxus.cz

Restaurace Triton sází na...

Restaurace Triton dostala do vínku hned několik...
Ukládejte své šperky stylově
panidomu.cz

Ukládejte své šperky stylově

Kde máte prstýnky, řetízky, náramky a náušnice?...
Původ života na zemi? Živočišné druhy vznikly z hniloby!
epochaplus.cz

Původ života na zemi?...

Veškerý život na Zemi stvořil Bůh, tvrdila odpradávna...
Lehký bramborový salát
tisicereceptu.cz

Lehký bramborový salát

Odlehčenější varianta klasického bramborového...
Jak chutná bazalka pod vodou?
21stoleti.cz

Jak chutná bazalka pod vodou?

Nachází se 8 metrů pod mořskou hladinou a bují...
Pověst, která nejspíš lže: Dali lidé v Poličce lupičům na frak?
epochaplus.cz

Pověst, která nejspíš lže: Dali...

Město Polička na Českomoravské vrchovině bylo založeno...
Spolek Cesta Česka slavnostně otevřel Poutní cestu Říp–Blaník
epochanacestach.cz

Spolek Cesta Česka slavnostně...

Poutní cesta Říp–Blaník...
Z velké kamarádky se stal nepřítel!
nasehvezdy.cz

Z velké kamarádky se stal...

Je to jako noční můra....
Tichomořské sídlo Matta Damona
rezidenceonline.cz

Tichomořské sídlo Matta Damona

Poprvé za celá desetiletí se věhlasný...
Uteče jí Hecko raději za jinou?
nasehvezdy.cz

Uteče jí Hecko raději za...

Ještě ani neporodila své první...