Lifestyle

Jak na vánoční televizní pohodu

Jak na vánoční televizní pohodu

Sledování televize přes internet je pohádkový zážitek. Funkce, které Vám umožňují přetvářet vysílání tak, jak zrovna potřebujete, jsou zvláště přes vánoční období žádaným trendem. Kdo by taky nechtěl zažít Štědrovečerní večeři v naprostém klidu a pohodě, a přitom nezmeškat ani jednu svou oblíbenou pohádku?

Na revoluční funkce, kterými disponuje Lepší.TV, můžete u sledování přes klasickou anténu zapomenout. Schopnost pustit si právě vysílaný pořad třeba od úplného začátku, aniž byste museli litovat toho, že Vám z něj uteklo již 15 minut, přetáčení všeho, co vás v danou chvíli nezajímá, pauza v okamžiku, kdy si potřebujete odskočit do ledničky pro nějakou tu chuťovku k zakousnutí nebo zpětné sledování pro ty z nás co nestíháme, je u Lepší.TV naprosto běžnou záležitostí a umí toho ještě mnohem více.

Za atraktivní cenu získáte téměř stovku TV stanic, ale k dispozici máte i sekci „To nejlepší z TV“, kterou si zcela jistě oblíbíte. Ušetří Vám totiž spoustu času, protože v přehledné nabídce zde najdete to nejlepší, co se v televizi odvysílalo. Stačí si jen vybrat a zhlédnout z nabídky více než 650 filmových trháků, sportovních pořadů nebo třeba celých sérií seriálů. A aby toho nebylo málo, Lepší.TV Vám na to dává celých 30 dní, což je opravdu bezkonkurenční doba.

Navíc – Lepší.TV můžete sledovat úplně všude, kde máte internetové připojení. Ať už v notebooku ve své posteli, tabletu ve vlaku nebo klidně mobilu cestou do práce. Pokud nemáte chytrou televizi (tzv. Smart TV), je zde Lepší.TV Box, který z té klasické vytvoří hotové multimediální centrum. Nejenže Vám „přivede“ do Vaší televize internet, ale díky němu budete přímo v televizi brouzdat na webu, číst a posílat emaily nebo komunikovat se svými přáteli na Facebooku.

Pro chytré televize je zde naopak uživatelsky příjemná aplikace Lepší.TV, kterou podporují téměř všichni výrobci televizí na našem trhu.

Lepší.TV nám teď nabízí skvělou možnost vyzkoušet si všechny její výhody. Vánoční nadílku v podobě služby Lepší.TV společně se stanicemi HBO, HBO2 a HBO3 (+ videotékou HBO GO) si můžete vyzkoušet na jeden měsíc jen za 1 Kč, a to bez jakýchkoliv podpisů a smluv. Po vypršení předplatného, je jen na Vás, zda budete chtít ve sledování Lepší.TV, popřípadě stanic HBO, pokračovat či nikoliv.

Kdo by chtěl prošvihnout své oblíbené pohádky nebo filmy, které nám vánoční svátky přichystaly? A že je jich opravdu více než dost! Letos ale můžete stihnout úplně všechny beze stresu a pustit si je, až sami budete mít chuť a náladu. S Lepší.TV je to není žádný problém.

Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Více z Lifestyle

4 nejodvážnější sporty. Máte na ně odvahu?

Lifestyle15.7.2019

Dáte si müsli, nebo granolu?

Lifestyle11.7.2019

Chytré Armodd Silentwatch zaujmou dostupností

Lifestyle11.7.2019

Dámské hodinky Armodd Candywatch spojují eleganci a funkčnost

Lifestyle8.7.2019

Trápí vás chmury?

Lifestyle4.7.2019

Miami: Ráj českých investorů

Lifestyle2.7.2019

Než si pořídíte starožitnost

Lifestyle27.6.2019

Procestujte Vysočinu na kole

Lifestyle26.6.2019

Ikonické kousky Hermès

Lifestyle25.6.2019

Výjimečný internetový magazín zabývající se nejzajímavějšími články z oblasti vědy a poznání, planety Země, historie, zajímavostí a lifestyle!

Copyright © RF-Hobby s.r.o | Zásady ochrany osobních údajů | Cookies