Nezařazené

Jak zařídit stylovou elegantní kancelář? Stačí málo

Tento článek je reklamním sdělením
Jak zařídit stylovou elegantní kancelář? Stačí málo

Administrativní prostory se mnohdy vyznačují poměrně velkou strohostí a fádností. Bohužel je tento kolorit již zažitý a majitelé mnohých firem s tím nic moc dělat nechtějí. Když už se o něco pokusí, změny vedou spíše k horšímu. K tomu, aby se vaši zaměstnanci v kanceláři cítili příjemně, stačí většinou pouze málo. Měli byste změnit její interiér takovým způsobem, že nebude působit nijak chladně. Bohatě mohou postačit i elegantní obrazy, jež se právě do kanceláře mohou nesmírně hodit. Motivů se najde obrovské množství. V každém případě by měly být co možná nejvíce neutrální. Nesmí totiž nijak rozptylovat. Neměly by ani dlouhodobě upoutávat pozornost. Jak tedy volit ten správný obraz do kanceláře? To se dozvíte v tomto článku.

Klasické kancelářské animace

Jak klasické, tak i moderní kanceláře se vyznačují tradičními předměty a němými pomocníky. Typickým příkladem budiž třeba kancelářské potřeby pro psaní. Bez tužky, propisky anebo zvýrazňovačů se tady obejdeme jen velmi složitě. Určitě bychom měli jmenovat i nůžky, děrovačky, koně na sepnutí sponkami anebo razítka. Když se veškeré tyto motivy vejdou na jeden jediný obraz animovaného charakteru, může vypadat celek vtipně, poutavě a zajímavě. Takový obraz s hnědým pozadím a malými obrázky kancelářských potřeb působí velmi příjemně a stylově. Administrativní prostory si zkrátka zaslouží být tematické.

Kancelářské budovy nejen z ptačí perspektivy

Když už jsme se zmínili o tematičnosti, pak není od věci volit do budov administrativního charakteru velké obrazy kancelářských budov. Na světě existují opravdu obrovské komplexy pojímající stovky a možná i tisíce kanceláří. Výborně vypadají na obrazech monstrózní finanční centra. Konkrétně je možné uvést třeba Luiazui Financial Center. Jedná se v podstatě o obrovské finanční centrum nacházející se v Šanghaji. Hned několik velkých budov je na obrazu zachyceno z výšky. Jinak ale není problém najít i obrazy, které mají jako předlohu interiéry slavných kancelářských budov. Právě na nich jsou patrné stopy vynikající výbavy a stylového pojetí. Kancelářská křesla, velké stoly a zajímavé osvětlení dokážou doslova divy.

Přírodní koláže

Lidé pracující v kancelářích mnohdy myslí i na to, že by se mohli na krátký okamžik objevit někde v přírodě a užívat si klidu i čistého vzduchu. Ano, takovéto snění potkává spousty byznysmenů, sekretářek i jiných lidí pracujících v administrativních budovách. Proč si takovéto snění nesplnit alespoň částečně. Moc hezky vypadají třeba koláže přírodních motivů. Zajímavé jsou třeba detaily odkvetlých pampelišek. Velký komplet se skládá z několika malých obrázků, které zachycují detail opadávající květiny v kombinaci s ranní rosou. Stejně tak se lze zadívat i na jiné rostliny v tomto denním časovém období. Ráno je v přírodě zkrátka mocným kouzelníkem, jenž dokáže divy.

www.Myloview.cz

Káva do kanceláře patří

Už jste někdy viděli kancelářské prostory, v nichž by nebyl přítomný nikde motiv kávy? Tento nápoj je mezi pracujícími lidmi bezesporu nejoblíbenější. Není se čemu divit, protože k jeho konzumaci se najde hned několik důvodů. Tím prvním je každopádně fakt, že obsahuje kofein, který má povzbuzující účinky na lidský organismus. Její chuť i aroma jsou pro spousty z nás nezapomenutelnou vzpruhou i v momentech, kdy jsme unavení a do žádné činnosti se nám příliš nechce. Hrníček kávy je také symbolem příjemné pauzy a momentů, kdy není nutné vyvíjet intelektuální anebo fyzickou aktivitu. Co se týká samotných obrazů, ty mohou zachycovat fakticky cokoliv. Oblíbené jsou především zobrazení šálků kávy s tradiční párou. Moc hezky vypadají také kávová zrnka v kombinaci s tradičním mechanickým mlýnkem.

Retro motivy

Návrat do minulosti může být poměrně zábavný a zajímavý. Vždyť vzpomínka na psací stroj je pro některé pamětníky neskutečně nostalgická. Stejně tak mohou být na obrazu i některé jiné symboly kancelářské práce. Třeba přemýšlející starší muž právě za psacím strojem a dýmkou v ústech představuje také zajímavou kombinaci.

Tento článek je reklamním sdělením
Nezařazené
Časopis, který by vás mohl zajímat

Více z Nezařazené

Únik, aneb jak se dostat z místa katastrofy!

Nezařazené21.2.2018

Elektřina zdražuje! Jak i přesto v roce 2018 ušetřit?

Nezařazené10.1.2018

Tekutý lifting – injekční zákrok, který vás omladí o 5 let během 60 minut

Nezařazené15.11.2017

Historie masek v Benátkách

Nezařazené19.10.2017

Jak ušetřit při nákupech? Tipy i pro vás

Nezařazené6.10.2017

Naboso ve městě i kanceláři

Nezařazené6.10.2017

Jídlo ze supermarketů nás ničí. Teď na ně konečně vyzrajeme

Nezařazené3.10.2017

Proč jsou loterie tak lákavé? Může za to nedokonalost lidského mozku

Nezařazené28.9.2017

Nábor do britských speciálních jednotek není snadný proces

Nezařazené11.9.2017

Výjimečný internetový magazín zabývající se nejzajímavějšími články z oblasti vědy a poznání, planety Země, historie, zajímavostí a lifestyle!

Copyright © RF-Hobby s.r.o