Nezařazené

Oblíbený magazín Zbraně & náboje v nové podobě

Oblíbený magazín Zbraně & náboje v nové podobě

V letošním roce završí měsíčník Zbraně & náboje krásné dvacáté výročí. A jelikož si takové narozeniny zaslouží oslavit, přichází první dárek – a to nová grafická podoba jeho sto stran. Už květnové vydání, které právě vychází, zaujme ojedinělou grafikou, která mnohem více akcentuje aktuální trendy tak typické pro současné časopisy. Opravdu výraznou změnu zaznamenala typografie, s použitými fonty a jejich barevností se mnohem více pracuje jako se samostatným výtvarným prvkem. Celkově nyní Zbraně & náboje působí, ve srovnání s předcházející podobou, mnohem energičtěji a současně vzdušněji.

Stávající obsah dostává modernější design, s přehlednějším a logickým uspořádáním článků, technických údajů, fotografií a doplňujících informací, jež jsou graficky zvýrazněny.

Šéfredaktor Zdeněk Kašťák je s novou podobou víc než spokojen a dodává: „Magazín Zbraně & náboje tak bude i po dvaceti letech na trhu stále patřit k nejmodernějším časopisům v současné nabídce. Celý tým, který se na nové podobě časopisu podílel, věří, že se omlazené Zbraně a náboje budou svým čtenářům líbit nejméně tak jako dosud i dalších dvacet let“.

Součástí oslav dvaceti let je také naplánování další Velké střelecké ceny magazínu, která se letos bude konat opět v září. Mezi trofejemi letos opět nebudou chybět hodinky tradičního tuzemského výrobce značky Prim Manufacture 1949, která dodala hodinky Prim Pilot s unikátní laserovou rytinou Zbraně & náboje 2019. Navazuje tak na solitér z let 2016, 2017 a 2018.

Více z Nezařazené

Knižní nabídka

Nezařazené23.7.2020

Opravdový odpočinek pro rodiče? 3 tipy na ubytování s animačním programem

Nezařazené16.3.2020

České páry často neví, do kdy založit rodinu

Nezařazené4.2.2020

Druhá generace Mercedes-Benz GLA přijíždí i ve sportovní verzi

Nezařazené27.12.2019

Černé díry: Největší záhady vesmíru

Nezařazené23.12.2019

Online půjčka je alternativou, pokud na peníze opravdu spěcháte

Nezařazené10.10.2019

Fotopast s wifi přináší řadu zajímavých možností

Nezařazené8.10.2019

Projekt modrá kniha: Některé případy UFO nedokázali objasnit ani experti

Nezařazené19.9.2019

Nebankovní půjčky Opava

Nezařazené22.8.2019
Nezařazené
Časopis, který by vás mohl zajímat

Nenechte si ujít další zajímavé články