Nezařazené

Oblíbený magazín Zbraně & náboje v nové podobě

Oblíbený magazín Zbraně & náboje v nové podobě

V letošním roce završí měsíčník Zbraně & náboje krásné dvacáté výročí. A jelikož si takové narozeniny zaslouží oslavit, přichází první dárek – a to nová grafická podoba jeho sto stran. Už květnové vydání, které právě vychází, zaujme ojedinělou grafikou, která mnohem více akcentuje aktuální trendy tak typické pro současné časopisy. Opravdu výraznou změnu zaznamenala typografie, s použitými fonty a jejich barevností se mnohem více pracuje jako se samostatným výtvarným prvkem. Celkově nyní Zbraně & náboje působí, ve srovnání s předcházející podobou, mnohem energičtěji a současně vzdušněji.

Stávající obsah dostává modernější design, s přehlednějším a logickým uspořádáním článků, technických údajů, fotografií a doplňujících informací, jež jsou graficky zvýrazněny.

Šéfredaktor Zdeněk Kašťák je s novou podobou víc než spokojen a dodává: „Magazín Zbraně & náboje tak bude i po dvaceti letech na trhu stále patřit k nejmodernějším časopisům v současné nabídce. Celý tým, který se na nové podobě časopisu podílel, věří, že se omlazené Zbraně a náboje budou svým čtenářům líbit nejméně tak jako dosud i dalších dvacet let“.

Součástí oslav dvaceti let je také naplánování další Velké střelecké ceny magazínu, která se letos bude konat opět v září. Mezi trofejemi letos opět nebudou chybět hodinky tradičního tuzemského výrobce značky Prim Manufacture 1949, která dodala hodinky Prim Pilot s unikátní laserovou rytinou Zbraně & náboje 2019. Navazuje tak na solitér z let 2016, 2017 a 2018.

Nezařazené
Časopis, který by vás mohl zajímat

Více z Nezařazené

Nebankovní půjčky Opava

Nezařazené22.8.2019

Malý krok pro člověka… nebo to bylo jinak?

Nezařazené16.7.2019

Padání vlasů u žen: 5 základních příčin

Nezařazené18.5.2019

Evoluce loterijních her

Nezařazené17.5.2019

Versaille se druhou sérií vrací na Epic Drama

Nezařazené3.5.2019

V třídění odpadu patříme k nejlepším v Evropě

Nezařazené29.4.2019

Australští lovci humrů

Nezařazené29.4.2019

Oblíbený magazín Zbraně & náboje v nové podobě

Nezařazené17.4.2019

Pozoruhodný příběh Byzantského řádu

Nezařazené16.4.2019

Výjimečný internetový magazín zabývající se nejzajímavějšími články z oblasti vědy a poznání, planety Země, historie, zajímavostí a lifestyle!

Copyright © RF-Hobby s.r.o | Zásady ochrany osobních údajů | Cookies