Lifestyle

Svatyně ničím nerušené relaxace

Svatyně ničím nerušené relaxace
Tento článek je reklamním sdělením

Poznamenejte si do diáře zlatým písmem slovo „volno“ a pak už jen v klidu přemýšlejte, kam se budou ubírat vaše kroky za dny plnými wellness hýčkání. Absolutní cíl této mise? Nalezení rovnováhy a harmonie!

Amade Château: Rendez-vous sluxusem

Řekněme, že rádi bilancujete na hranách ambivalence. Táhne vás to daleko od domova, ale zároveň nesnášíte dlouhé cestování. Milujete luxus, ale potřebujete čas od času načerpat energii v přírodě. Nějaká z vašich částí nostalgicky touží po tom nejlepším z minulosti, ale rozhodně nemá v plánu rezignovat na jakékoliv hýčkání spojené s luxusem 21. století…
Harmonické propojení historie s vymoženostmi moderní doby nabízí například hájemství pětihvězdičkového spa hotelu Amade Château, který se nachází v lůně překrásné slovenské přírody. Styl zámku je nápadně romantický a lehce frivolní, strohost tedy rozhodně nečekejte. Kromě intenzivních vizuálních vjemů tu na vás čeká pestrý mix různých slastí, který bez problémů uspokojí i tu nejproměnlivější povahu.

ČÍM VÁS NADCHNE?

 • Pestře zdobenými interiéry a atmosférou francouzského dvora – každý kout zámečku evokuje slavnou éru dávných časů.
 • Možností vybírat z 30 luxusních pokojů a 10 individuálních apartmá.
 • Restaurací Pompadour, která propaguje slow food, nabízí tradiční chutě a podporuje místní farmáře.
 • Různými radostmi wellness života: vnitřními a venkovními bazény, horkými koupelemi, tureckými lázněmi, saunami i masážemi…

TOP CLASS TIP:

Wellness pobyt pro dva
Ubytování na dvě noci, celodenní volný vstup do Wellness &Spa, speciální gurmánské zážitky i tělová ošetření a masáže… To vše vás čeká za necelých 22 000 Kč.
Kontakt: hotelamade.sk

Chateau Herálec: Zenová oáza

Prvotřídní služby, diskrétní péče, luxusní interiéry – přesně tak by podle nás mělo vypadat dokonalé wellness hýčkání. Zámecký klenot Chateau Herálec nacházející se v krásné přírodě Vysočiny všechna tato kritéria splňuje, kromě jiného si vás okamžitě získá atmosférou historického sídla – 800 let událostí a zážitků propůjčilo místnímu geniu loci naprostou jedinečnost.
Co se ubytování týče, doporučujeme včasnou rezervaci největšího zámeckého apartmá, které je pojmenováno podle jednoho z nejmocnějších českých rodů Trčků z Lípy. Okouzlí vás původním dřevěným stropem, krásnou mozaikovou podlahou, historickými kachlovými kamny i postelemi s baldachýny.

ČÍM VÁS NADCHNE?

 • Pohádkovou romantikou, unikátními designovými interiéry, anglickým parkem z 18. století a téměř nedotčenou přírodou české Vysočiny.
 • Celé jižní křídlo je věnováno odpočinku a péči o zdraví – stačí se svěřit do služeb zámeckého Spa by L’OCCITANE.
 • Maximální péčí o váš dokonalý spánek – mají tu vše od nadstandardně velkých postelí, skvělých matrací až po speciální polštářové menu. Co víc: je tu minimum světelného smogu. V praxi to znamená, že když zrovna nekoukáte na hvězdy, můžete se zcela nerušeně nořit do říše snů.
 • Spásnou anti-aging péčí! Vyzkoušejte dokonalé omlazující ošetření Slaměnka – tajemství mládí, 90minutové hýčkání vás vyjde na 3200 Kč.

TOP CLASS TIP:

Balíček Únik z města je určen všem, kteří vyhledávají aktivní odpočinek v krásné přírodě a chtějí ochutnat venkovský způsob života. Kdo bude chtít, může se na chvíli převléct do „zahrádkářského“ a následně okopávat, sklízet i zastřihávat, zkrátka se na chvíli vrátit k sobě i k léčivé síle přírody…
Kontakt: chateauheralec.com

Danubius Health Spa Resort Nové Lázně: pravá lázeňská péče

Znáte to, někdy se těšíte, abyste následně jen ztěžka polkli při setkání s realitou těžce pokulhávající za vytouženou vizí. Hledáte-li nulový rozpor mezi snem a skutečností, svěřte svůj odpočinek pětihvězdičkovým Danubius Health Spa Resortu. Architektonická perla Mariánských lázní zdobí město již od roku 1896 a nabízí to nejlepší z lázeňské péče.
V historicky ojedinělém komplexu můžete vybírat z 97 pokojů kategorie Superior Plus, Superior de luxe, Junior Suite de luxe, Suite a apartmá. Highlightem pobytu jsou především unikátní Římské lázně, které zahrnují dva původní bazény z roku 1896, bazén s protiproudem, whirlpool, dvě sauny, sanarium, parní lázeň, Kneippovu terapii, ochlazovací bazének, fontánku s ledovou tříští a relaxační místnost k odpočinku.

ČÍM VÁS NADCHNE?

 • Perfektní polohou v lázeňském centru města a maximální péčí o vaše pohodlí.
 • Propojením s nejvýznamnějšími hotely vokolí – díky krytým chodbám máte snadný přístup k bohaté škále lázeňských procedur.
 • Místními skvosty, které nemají obdobu: k výjimečným chvílím relaxace se nabízí Královská kabina Edwarda VII., Císařská kabina Franze Josefa a původní Mariiny lázně s vývěrem přírodního Mariina plynu s obsahem CO2!

TOP CLASS TIP:

Pobytový balíček Royal Wellness! Tři snové noci pro ty nejnáročnější zahrnují kromě polopenze a ubytování v hotelu Nové Lázně také masáže horkými kameny, minerální koupel z našich lázeňských pramenů, vířivou lázeň s rašelinovým extraktem, suchou plynovou lázeň z Mariina plynu a další hýčkání…
Kontakt: marienbad.cz

Spa Resort Lednice: Maximální opojení klidem

Navzdory ubývajícím paprskům slunce zůstávejte nad věcí a dopřejte si velkorysý odpočinek v luxusním knížecím apartmá Spa Resortu Lednice. V žádném případě však nezůstávejte zavřeni mezi čtyřmi stěnami – jihomoravský lázeňský hotel má klíč k mnoha dalším radostem! Potěší vás především komplexní balneoprovoz, v němž si můžete vybrat ze široké řady léčebných a relaxačních procedur – nechybějí masáže, elektroléčba, fyzioterapie, zábaly či léčivé koupele. Právě na poslední jmenované jsou ve Spa Resortu Lednice specialisté. Jako jediní ve městě totiž vlastní léčivý pramen jodobromové vody bohaté na vysoké množství léčivých solí jódu a brómu. Během koupelí s magickými účinky si nejen odpočinete, ale zároveň rychle zapomenete na vše, co by pro vás a vaše tělo nebylo dostatečně dobré.
Kontakt: lazne-lednice.cz

Tento článek je reklamním sdělením

Více z Lifestyle

8 lifehacků pro snazší život: Vychytávky vám ušetří čas i nervy

Lifestyle25.9.2020

Vyžeňte z obličeje únavu!

Lifestyle24.9.2020

TOP CLASS GOLF – Propadněte vášni českého greenu

Lifestyle22.9.2020

Bylinková zahrádka ve skle

Lifestyle17.9.2020

Rajské oázy s hříšným soukromím

Lifestyle15.9.2020

Prázdniny v Římě

Lifestyle10.9.2020

Jižní Tyrolsko – Přes hřebeny hor po jedné stopě

Lifestyle8.9.2020

Cestování – Exotické opojení smyslů

Lifestyle3.9.2020

Množíme květiny z babiččiny zahrádky

Lifestyle1.9.2020
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat