Lifestyle

TOP CLASS TREND: Přírodní krása bez kompromisů

TOP CLASS TREND: Přírodní krása bez kompromisů

Přírodní kosmetika se těší stále většímu zájmu a díky vzácným složkám a drahým metodám výroby se rychle etabluje také v segmentu luxusního zboží. Abychom vám usnadnili výběr, představujeme osm opravdu unikátních značek, které čerpají svou sílu z dávné moudrosti přírody a skvělé výsledky umocňují použitím nejmodernějších zelených technologií.

O jejich výjimečnosti svědčí také to, že si získaly oblibu i v extrémně náročném a maximálně vybíravém Hollywoodu.

May Lindstrom: Luxusní pleťové rituály z Los Angeles

Za nevšedními recepturami exkluzivní losangeleské značky stojí bývalá modelka May Lindstrom. Její touha po stoprocentně přírodních kosmetických lahůdkách byla natolik silná, že s výrobou zbytečně neotálela a svou kosmetickou kariéru odstartovala ve vlastní kuchyni.

Prvním úspěšným výsledkem vonných experimentů byl přípravek The Good Stuff Radiance Oil, který v sobě snoubí výtažky z kokosu, růže, levandule a afrodiziakálního oleje ylang ylang. Dnes již kultovní výrobek slavil takový úspěch, že se zanedlouho stal součástí pleťových rituálů mnoha hollywoodských celebrit.

S rostoucí popularitou se May přesunula ze zákulisí vlastní kuchyně do profesionálního losangeleského studia, hlavní filozofii značky a principy výroby však zachovala. Své produkty míchá zásadně ručně a v malých sériích, k jejich přípravě navíc používá pouze ty nejvybranější přírodní ingredience z ekologicky pěstovaných zdrojů.

Jasná stanoviska razí i v oblasti firemního přístupu: mezi hlavní kréda její značky nepatří pouze uvědomělý „eco-friendly“ postoj, ale také komplexní pojetí ženské krásy, jehož zásady aplikuje sama na sebe.

Pokud tedy milujete firmy, které nesázejí pouze na líbivě znějící marketingová hesla s nulovým přesahem, ale stojí na reálném životním příběhu, nemůžete vybrat lépe.

Kosmetický miláček amerických celebrit
TOP CLASS doporučuje May Lindstrom The Problem Solver: 250 ml/2340 Kč.
Více na: www.maylindstrom.com a www.ingredients-store.cz/may-lindstrom-skin

Vášnivou propagátorkou značky May Lindstrom je i slavná make-up artistka Suzy Gerstein, která spolupracuje například s časopisem Vogue.

Inlight® Organic: Unikátní prolnutí vědy a alchymie

Co se stane, když se propojí dávné vědecké znalosti, pečlivý výzkum a přirozená úcta k přírodě? Vznikne zcela jedinečná značka účinných produktů vyráběných v samém srdci anglického venkova. Zní to přehnaně romanticky? Nebojte se, idea stojí na velmi racionálních a pevných základech. Ne nadarmo je jejím otcem doktor Marian Spiezia, který spojil své síly s manželkou Loredanou.

Díky velkému nasazení a poctivosti se dvojice rychle zařadila k britským průkopníkům v oblasti přírodní bio péče o pleť. Manželé značku nezaštiťují pouze po formální stránce – sám doktor Spiezia řídí všechny výrobní postupy, vývoj a ruční produkci.

Jeho činnost navíc aktivně podporují biologové, homeopati a farmaceuti z laboratoří Centra homeopatické medicíny v Neapoli, kteří receptury obohacují o nejnovější poznatky.

Vy tak máte jistotu, že prostřednictvím výrobků Inlight® přijímá vaše pleť jen to nejlepší a nejčistší z přírody, díky čemuž na sebe vytoužené výsledky nedají dlouho čekat.

Luxusní ručně vyráběná kosmetika Inlight® v nejvyšší biokvalitě zaručuje dlouhotrvající účinky.
Více na: www.biorganica.cz/CZ/8-19-nase-znacky/inlight-organic
Tata Harper: Bez jediné kapky chemie

Chcete-li mít pleť jako Gwyneth Paltrow, zkuste alespoň na nějaký čas změnit stravu a propadnout hereččině oblíbené značce kosmetiky Tata Harper. Za zrodem ultra úspěšného brandu, který do Česka pronikl teprve nedávno, stojí stejnojmenná Američanka.

Dnes již slavná průkopnice na poli zelené krásy měla na začátku jasnou vizi: syntetické složky a chemické látky nemají v produktech každodenního užití co dělat. V duchu této myšlenky stvořila řadu 100% bioaktivních pěsticích prostředků obsahujících koktejl aktivních složek ve velmi vysokých koncentracích. Nebojte se, nečinila tak sama, ale ve spolupráci se zkušenými botaniky a biology. Sázka na revoluční technologie a ochota naslouchat odborníkům se zjevně vyplatily – značka se zakrátko stala jednou z nejoblíbenějších ve své kategorii a kromě v úvodu zmiňované Gwyneth na ni nedá dopustit mnoho dalších filmových krásek.

Více na: www.tataharperskincare.com a www.ingredients-store.cz/tata-harper

Většina aktivních ingrediencí použitých v kosmetice Tata Harper pochází z biofarmy v americkém Vermontu.

ZUII: Líčení v nejvyšší biokvalitě

Možnost nalíčit se tak, aby vaše pleť netrpěla zbytečnými nánosy chemie, už dávno není pouhým snem. Australská dekorativní biokosmetika Zuii Organic dovedla zásady ekologie a přírodní kosmetiky k dokonalosti a poskytuje ženám jedinečnou možnost zdokonalit svou tvář pomocí líčení, které pleť nejen zkrášlí, ale zároveň i léčí.

V Zuii Organic nenajdete žádné chemické látky z ropy, parabeny, mastek, geneticky modifikované složky ani konzervační látky, naopak se minimálně z 95 % skládá z květin a jejich výtažků doplněných o nejkvalitnější esenciální oleje, vitaminy a minerály. Tvůrci kosmetiky Zuii navíc moc dobře vědí, jak důležitá je pro ženy možnost „metamorfózy“.

I z toho důvodu nabízejí úžasně rozsáhlé portfolio výrobků, díky jejichž pestrosti hravě změníte své dosavadní já, aniž byste musela rezignovat na požadavek nejvyšší biokvality.

K dočasné vizuální „transformaci“ se vám nabízí celá paleta rozjasňovačů, lesků na rty, tvářenek, tužek na oči i produktů na zakrytí nedostatků pleti, které oceňují i mnozí vizážisté.

Zuii vás ohromí širokou škálou produktů, z nichž některé dokonce voní jako čerstvě rozkvetlé růžové pole.
Více na: www.biorganica.cz/CZ/4-17-zuii/o-zuii-organic

Yüli: zázračné produkty plné bioaktivní energie

Pokud nejsou ingredience ve vašich přípravcích jedlé, proč byste si je měli dávat na pleť? Do těla se přece dostanou kůží…“

Filozofie značky YüliMaximální čerstvost a ingredience nejvyšší možné kvality! Vítejte ve světě americké značky Yüli, která svou strategii založila na high-tech kosmetice. Jednou z jejích spoluzakladatelek je kosmetická chemička Yun Li, v jejímž životopise nechybí spolupráce s mnoha luxusními beauty brandy.

Pokud si potrpíte na produkty, jimž je věnovaná extra porce láskyplné péče a pozornosti, bude pro vás Yüli tou nejlepší možnou volbou. Její výrobky totiž vznikají pouze v malých sériích a snoubí v sobě poznatky moderní vědy a tradiční čínské medicíny.

Ultra přísnému procesu je podroben i výběr ingrediencí – každý produkt obsahuje pouze čerstvé, čisté a bioaktivní složky přírodního původu, to vše v potravinové kvalitě.

S trochou nadsázky vám firma servíruje jen to, co by se její tvůrci nebáli vložit do úst.

Více na: www.yuliskincare.com a www.ingredients-store.cz/yuli

Kypris: Pocta bohyni Afrodíté

Název stále oblíbenější značky odkazuje na řeckou legendu, podle níž se bohyně krásy zrodila právě u kyperských břehů. Málokterá žena by nechtěla vypadat jako bájná obyvatelka Olympu, proto Američanka Chase Polan zapojila veškerou fantazii a vydala se za splněním snu o světě plném žen se zářivou a hlavně dokonale zdravou pletí – přirozeným vyústěním jejích snah byla značka Kypris.

Domovem holistických, vysoce účinných pěsticích produktů v biokvalitě se však nestal Kypr, jak by název možná napovídal, ale Arizona. Právě na jejích pláních totiž roste kaktus opuncie, z něhož čerpá většina výrobků značky Kypris svou magickou sílu.

Semena této základní ingredience obsahují blahodárný olej vynikající svými hojivými, prospěšnými a regeneračními účinky, jež poskytují pleti okamžitou úlevu. Chase moc dobře ví, že na jedné ingredienci se nedá postavit vše, a že za opravdovou kvalitou se vyplatí putovat i do vzdálených končin, proto nechává ostatní složky dovážet z různých koutů celého světa.

Více na: kyprisbeauty.com a www.ingredients-store.cz/kypris

Všechny produkty značky Kypris se pyšní označením „vegan“, neobsahují gluten a bez obav je mohou používat i těhotné ženy.

Antonia Burrell: wellness zážitek pro tu nejcitlivější pleť

Z holistické raw kosmetiky, která patří již několik desetiletí k absolutní špičce, se od jara můžeme radovat i v Česku. Duchovní matka značky Antonia Burrell zaměřuje svou pozornost především na ženy s vysoce citlivou, reaktivní a problematickou pletí. Pokud k této skupině patříte i vy, možná vám konečně svítá na lepší časy.

Unikátní kosmetická péče navržená experty totiž obsahuje pouze 100% přírodní ingredience, jež vynikají minimální dráždivostí a navíc vás zahalí do aroma čerstvých květů a ovoce.

Kromě toho mají produkty vysoce léčebný a hojivý účinek, který na sebe nenechá dlouho čekat – výsledky péče jsou často viditelné již po jednom týdnu používání.

Elegantní design výrobků evokuje dávné elixíry starověkých králů a královen. Recyklovatelné lahve jsou navíc vyráběny z fialového skla, které pomáhá uchovat vysokou kvalitu aktivních látek.

TOP CLASS TIP:
Na ošetření kosmetikou Antonia Burrell si můžete zaletět přímo do Londýna, ceny 60minutové péče startují od 4700 Kč. Rezervace na: www.antoniaburrell.com/treatments/
Více na: www.antoniaburrell.com a http://charming4ever.com/cs/71-antonia-burrell?gclid=CN3354fWy9ACFUa3GwodQIQO6A

Antonia Burrell patří díky zázračným účinkům svých raw produktů k nejvyhledávanějším odborníkům na pleť ve Velké Británii.

Alqvimia: revoluční přístup k ženské kráse

Kultovní značka přírodní kosmetiky Alqvimia bývá často přirovnávána k uměleckému dílu. Vyniká stejnou oduševnělostí, kreativním pojetím a osobitým příběhem, pevné základy však čerpá z dokonale propracované filozofie a vědeckých poznatků. Alfou i omegou výrobních postupů je propojení tajů aromaterapie s nejnovějšími výzkumy botaniky a farmacie.

To vše za použití nejexkluzivnějších a nejkvalitnějších ingrediencí z celého světa. Na společnosti je velmi sympatické i to, že se zdaleka nezaměřuje jen na péči o tělesnou schránku, ale unikátní složení jejích produktů má skvělé účinky i na lidskou psychiku. Značka navíc myslí také na budoucí generace a snaží se cíleně propagovat princip takzvané humánní ekonomiky.

Máte tak jistotu, že nákupem výrobků nepodporujete jen svou krásu, ale zároveň přispíváte ke zdravějšímu podnikatelskému prostředí, v němž zbytečně netrpí lidská důstojnost.

Přípravky řady Body Sculptor nabízejí účinnou přírodní cestu k zeštíhlení a tvarování postavy.
Více na: www.alqvimia.cz/cs

AnneMarie Börlind: Účinnost posvěcená nejpřísnějšími certifikáty

Značka používá pouze rostlinné ingredience, podporuje organické zemědělství celého světa a pomáhá udržovat zdravou planetu.

Za studena lisované rostlinné oleje, bylinné extrakty, aktivní ingredience z moře a prvotřídní vitaminy. Přesně takové lahůdky najdete v produktech značky AnneMarie Börlind, které jsou navíc obohaceny o vodu z léčivého pramene „Walter – Lindner – Spring“. Není proto žádným divem, že značka staví své základy především na schopnosti léčit problematickou pleť.

Ostatně i sama zakladatelka firmy Annemarie Lindner do kosmetického průmyslu pronikla právě na základě svých vleklých obtíží s pokožkou. Krátce po druhé světové válce se rozhodla, že pokud si nepomůže sama, s velkou pravděpodobností jí nepomůže ani nikdo jiný. I z toho důvodu nastavila značce ty nejvyšší standardy. Přísných postupů výroby se brand poctivě drží až do dnešních časů a zjevně se mu to vyplácí – svědomitý přístup dokládá nejen dlouhý seznam ocenění, které značka získala, ale také neustále rostoucí počet nadšenců ve více než 30 zemích světa.

Více na: www.annemarieborlind.cz

Biologique Recherche: Spolehlivá cesta k dokonalé obnově pleti

V Biologique Recherche moc dobře vědí, že krása začíná u dokonale zdravé pleti. Pokud vám tento základní pilíř půvabu chybí, pravděpodobně vás ranní setkávání se zrcadlem příliš netěší. Ve Francii naštěstí našli recept na to, jak si cestu ke krásné pokožce naplánovat tak, aby se obešla bez zbytečného bloudění.

O tajemství se rozhodli podělit s celým světem, a proto Biologique Recherche již 45 let servíruje svým nadšeným příznivcům to nejlepší ze sféry pleťové, tělové a vlasové kosmetiky. Mezi konkurencí vyniká především důrazem na produkty s vysokou koncentrací aktivních látek získávaných z těch nejčistších botanických, mořských a biotechnologických zdrojů.

Cílem BR výrobků není léčit pleť pouze na povrchu, ale naopak proniknout přímo k jádru problému a dodat pokožce vše, co potřebuje pro maximální regeneraci a získání ideální rovnováhy.

Jakmile se pleť vrátí do „harmonického rozpoložení“, jednotný odstín, jas, pevnost a odolnost vůči únavě i projevům stárnutí vás už jen tak neopustí.

Více na: www.medical-esthet.cz

Exkluzivní produkty Biologique Recherche jsou neparfemované, neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty.

TOP CLASS TIP
Účinky BR produktů můžete umocnit použitím přístroje Remodeling Face Machine, který vyhrál 1. místo v New York Magazine v kategorii „nejlepší lifting obličeje“. Ošetření nabízí například luxusní karlínský salon Medical Esthet & Spa, za 25 minut tu zaplatíte 500 Kč. Více na: www.medical-esthet.cz

Více z Lifestyle

Tajemství granátového jablka

Lifestyle29.2.2024

Odvážné spojení Tiffany & Co. s Pokémonem

Lifestyle27.2.2024

Čeští výrobci jsou mezi hráči online automatů velmi oblíbení

Lifestyle26.2.2024

Balenciaga se vrací ke svým kořenům

Lifestyle22.2.2024

Některé mýty o zubech

Lifestyle20.2.2024

Jaký má životní pojištění význam pro finanční stabilitu mladé rodiny?

Lifestyle20.2.2024

Krmení ptáků má svá pravidla

Lifestyle15.2.2024

Zakázkový katamarán pro pilota F1

Lifestyle13.2.2024

Co pěstovat v zimě? Zkuste minipapričky

Lifestyle8.2.2024
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Nenechte si ujít další zajímavé články

Provětrejte peřiny
panidomu.cz

Provětrejte peřiny

Přikrývky, polštáře používáme každý den, a tak si...
Na papežský stolec údajně usedla žena
epochaplus.cz

Na papežský stolec údajně...

V 11. století dojde k jednomu z největších...
Junghans kombinuje klasický design hodinek s moderním ležérním stylem
iluxus.cz

Junghans kombinuje klasický...

Tyto hodinky nedělají kompromisy: nové...
Jak jsem mohla být tak naivní!
skutecnepribehy.cz

Jak jsem mohla být tak naivní!

Neviděla jsem, co bylo zřejmé na první pohled....
Stojí kolem nás vraždící mosty?
enigmaplus.cz

Stojí kolem nás vraždící...

Český záhadolog Ivan Mackerle tvrdil, že na...
Přišla legendární herečka o další miliony?
nasehvezdy.cz

Přišla legendární herečka...

Jednou se už napálila a...
Mohou se lidé s poruchou osobnosti naučit cítit empatii?
21stoleti.cz

Mohou se lidé s poruchou...

Poznat člověka s poruchou osobnosti, tak zvaného...
Domácí piškotová roláda
tisicereceptu.cz

Domácí piškotová roláda

Než nanesete na těsto krém, potřete ho...
Neviditelná rezidence uprostřed skal
rezidenceonline.cz

Neviditelná rezidence...

Aby byl dům atraktivní, nemusí nutně svoji přitažlivost...
Bude z ní rozvedená samoživitelka? Partner má prý obavy
nasehvezdy.cz

Bude z ní rozvedená...

Hvězda seriálu Malá...
Kraj Vysočina: Hvězdné území hejkala a Karafiátových broučků
epochanacestach.cz

Kraj Vysočina: Hvězdné území...

Zvlněné kopce Českomoravské vrchoviny okouzlují v každém...
Psychika v ohrožení: Poruchy příjmu potravy aneb když duše trápí tělo
epochaplus.cz

Psychika v ohrožení: Poruchy...

Mentální anorexie, bulimie a záchvatovité přejídání...