Lifestyle

DAVID BECKHAM A ELEGANTNÍ TUDOR

DAVID BECKHAM A ELEGANTNÍ TUDOR

Druhou tváří Tudoru se stává David Beckham. Jde o jednoho z nejznámějších fotbalistů na světě, který se stává součástí nové kampaně Tudor – „Born to dare“.

David měl od dětství sen. Když se ho ptali, čím by chtěl být, tak říkal, že fotbalistou. Jeho zápal pro hru a tvrdá práce ho přivedly k tomu, že se stal jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších fotbalistů v dějinách této hry. Působil v několika velkých klubech, jeho kariéru odstartoval Manchester United, po kterém následoval Real Madrid, 115 krát hrál za anglickou reprezentaci, 59 krát jako kapitán. Beckham získal šest titulů v anglické Premier League, dva tituly v americké MLS, jeden španělský titul a jednou vyhrál Ligu mistrů UEFA. A pak už je to jen krok ke spojení s mnoha módními značkami.

Se jménem Glamour Double Date odhalila na oblibě rostoucí hodinářská značka Tudor na sklonku loňského roku svůj další počin. Ten pro své precizní zpracování zaujal i Davida Beckhama, který se stal tváří sesterské značky ikony Rolex už před dvěma lety a zpestřil nejednu reklamní kampaň. Svou tvář tak propůjčil další švýcarské hodinářské značce – tou první byla již neexistující divize značky Breitling, totiž Breitling for Bentley. Koneckonců právě David Beckham je přesným zosobněním sloganu Born to Dare, jež značku Tudor reprezentuje.

Fotbalová legenda, která už dávno opustila bujarý život a spíše se věnuje poklidnému životu s rodinou, musela do stádia umírněného designu hodinek samozřejmě dospět. Extravaganci tak vystřídaly střídmé linie, které daleko více vyniknou právě na jeho tetovaném zápěstí. Vhod přijde skutečnost, že hodinky jsou vyráběny nejenom v oceli, ale také se zlatými detaily. V nabídce budou již brzy, a to v rámci hodinářství Koscom, kde koutek značky Tudor dotváří takové ikony, jako H. Moser & cie., TAG Heuer, Baume & Mercier, Carl F. Bucherer či Perrelet.

Více z Lifestyle

Rozpustile a chic

Lifestyle11.8.2020

Nabijte se energií

Lifestyle6.8.2020

Katamarány – Když jeden trup nestačí…

Lifestyle4.8.2020

Navazujte kontakty s lehkostí a šarmem

Lifestyle30.7.2020

BMW ALPINA XB7 – Atakuje nejvýkonnější SUV na světě!

Lifestyle28.7.2020

Jak si vybrat nový robotický vysavač – pokud máte koberce, levné se nevyplatí

Lifestyle24.7.2020

Lichořeřišnice – bylina se sílou obra

Lifestyle23.7.2020

AQUA Král rozbouřených moří

Lifestyle21.7.2020

Květinové aranžmá i mramorovaná symfonie chutí

Lifestyle16.7.2020
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat