Nezařazené

Jak ušetřit při nákupech? Tipy i pro vás

Jak ušetřit při nákupech? Tipy i pro vás
Tento článek je reklamním sdělením

Jsou věci, které se nakupují v podstatě každý den, stejně jako jsou věci, které se kupují jenom jednou za čas. Je jedno, do jaké kategorie se řadí ty, které aktuálně potřebujete. Cílem každého z vás by měl být nákup, který bude výhodný. Jak na to? Podívejte se s námi na hlavní tipy, jak se dá při nákupech zajímavě ušetřit.

Sledujte letáky

Ty jsou dnes poměrně osvědčenou možností, jak zjistit, které zboží je takzvaně v akci. Tedy u kterého je snížena cena až o desítky procent. A kde letáky najít? Buď budou v pravidelných intervalech vkládány do vaší schránky, nebo je můžete najít i na internetu. Jediné, co je důležité zkontrolovat, je datum platnosti. Letákové akce obvykle trvají jenom po dobu jednoho týdne. A poté se objeví další. Co ještě musíme dodat, to jsou segmenty, v rámci kterých jsou letáky distribuovány nejvíce. Je to:

  • Elektronika
  • Kosmetika
  • Potraviny a věci denní potřeby

Nakupujte v nejlevnějších obchodech

Pokud jde o kamenné prodejny, může být komplikované zjistit, kolik konkrétní produkt stojí v každé z nich. Proto více doporučíme nákup na internetu. Právě internetové obchody jsou známé tím, že ceny jsou zde výrazně nižší, než v klasických kamenných prodejnách. A jelikož je na internetu často velká konkurence, snižují se ceny každým dnem. Abyste nakoupili nejlépe, tedy nejvýhodněji, rozhodně doporučíme využít srovnávače cen. V nich si najdete požadovaný produkt, u kterého uvidíte, jaké obchody ho nabízejí. Následné srovnání podle nejnižší ceny je hračkou. A takto můžete postupovat u každého produktu, který potřebujete koupit.

Využívejte slevové kódy

Tuto možnost doporučíme kombinovat s výše popsanou. Když už najdete internetový obchod s nejlepšími cenami, rozhodně to neznamená, že byste si je nemohli ještě o něco snížit. A o kolik to může být? To záleží na tom, jaký slevový kód si vyberete. Můžete tak svůj nákup ponížit o procentuelní hodnotu, nebo třeba o konkrétní sumu. A kde slevové kódy najít? Samozřejmě online. Ideální volbou je web Buykers.com, který je jednou z nejpoužívanějších databází kuponů pro každého, kdo chce ušetřit. Jaké jsou hlavní přednosti daného webu?

  • Nabídka více než 5 000 slevových kódů
  • Slevy do největších, ale i menších obchodů
  • Snadné třídění a výběr dle kategorií

Pokud s touto cestou nemáte zkušenosti, není se čeho obávat. Vše funguje velmi jednoduše. Jenom si konkrétní slevový kód zobrazíte a zkopírujete, následně nakoupíte v konkrétním obchodě a poté ho před platbou použijete. Hodnota nákupu se vám poníží o slevu, kterou kupon deklaruje. Jednoduché a pro každého. Navíc platnost kuponů bývá poměrně dlouhá, což se hodí při opakovaných nákupech.

Nezapomínejte na věrnostní slevy

I ty jsou zajímavou cestou, jak nakupovat levněji. Stát se věrným zákazníkem dnes není zase až tak složité. Mnoho kamenných obchodů nabízí různé věrnostní karty, které vystaví už při prvním nákupu. Následně vás opravňují k využití zajímavých slev. Pokud jde o online nákupy, tak obvykle stačí jenom registrace. Na základě toho vám jsou připisovány různé bonusové body, nebo obratové slevy. I takto lze nakoupit výhodněji. Možná ne hned, ale v budoucnu určitě. Lákavá možnost hlavně u zboží denní potřeby.

Nakupujte více

Některé obchody dávají množstevní slevy. Stačí nakoupit více kusů a rázem se cena zajímavě poníží. A pokud ne, zvedne se alespoň objem celého vašeho nákupu. Neznamená to jenom fakt, že zaplatíte více. Znamená to i možnost toho, že nebudete platit poštovné. Těžko byste dnes našli obchod, který nemá jasně stanovenou hranici pro poštovné zdarma. A jelikož přeprava zboží může stát i 100 – 200 Kč, je celkem pozitivní zprávou to, že tuto sumu platit nebudete. V praxi to znamená, že ji díky svému většímu nákupu ušetříte.

Tento článek je reklamním sdělením

Více z Nezařazené

Knižní nabídka

Nezařazené23.7.2020

Opravdový odpočinek pro rodiče? 3 tipy na ubytování s animačním programem

Nezařazené16.3.2020

České páry často neví, do kdy založit rodinu

Nezařazené4.2.2020

Druhá generace Mercedes-Benz GLA přijíždí i ve sportovní verzi

Nezařazené27.12.2019

Černé díry: Největší záhady vesmíru

Nezařazené23.12.2019

Online půjčka je alternativou, pokud na peníze opravdu spěcháte

Nezařazené10.10.2019

Fotopast s wifi přináší řadu zajímavých možností

Nezařazené8.10.2019

Projekt modrá kniha: Některé případy UFO nedokázali objasnit ani experti

Nezařazené19.9.2019

Nebankovní půjčky Opava

Nezařazené22.8.2019
Nezařazené
Časopis, který by vás mohl zajímat