Lifestyle

Nedělní noblesa: Nejlepší brunche v Praze

Nedělní noblesa: Nejlepší brunche v Praze

Essensia, Mandarin Oriental

Brunch v Essensii, gurmánské svatyni malostranského hotelu Mandarin Oriental, probíhá poněkud odlišně, než je zvykem. Nekonají se tady žádné bufety se samoobslužným systémem, ale menu je předem pevně dáno pouze ve dvou variantách a servírováno v chodech. Ty jsou navíc párovány s důkladně vybraným vínem. Atmosféra je tak daleko elegantnější než na jiných brunchích, ale samozřejmě také méně uvolněná. Menu se obměňuje v závislosti na aktuální sezoně, aby byly podávané pokrmy co možná nejčerstvější. Nic klasicky snídaňového ovšem nečekejte. Od začátku tady vše probíhá ve stylu vysoké gastronomie.

Ideální výchozí bod nedělního maratonu

Jak už bylo řečeno, noblesní brunch v Essensii je doprovázen víny párovanými ke každému z chodů sommelierem. Vzhledem k tomu, že chody se podávají celkem čtyři, se po dezertu bude hodit malá procházka, kterou můžete využít na shopping v Pařížské.

1250 Kč / osoba
12.00 – 15.00
Kontakt: Nebovidská 459/1, Praha 1

Žofín Garden

Ne vždy a všude jsou děti vítanými hosty. Neplatí to ale pro brunch v Žofín Garden. Ten je přímo jako rodinná akce zaměřená na rodiče s dětmi. Svědčí o tom i skutečnost, že děti do šesti let tu můžou hodovat gratis. Za děti do 12 let pak zaplatíte velmi příznivou cenu 295 Kč. Vaše ratolesti po celou dobu u stolu nevydrží, tedy jsou tu pro ně připravené nadstandardně vybavené dětské koutky s profesionálním dozorem.

Nabídky pro gurmány i dětské jazýčky

Brunch se za každého počasí odehrává v zahradním stanu restaurace za doprovodu živé hudby. Nabídka je ale navzdory zacílení na děti poměrně gurmánská. Menu ale malé hosty zohledňuje, proto je tu pro ně připravená spousta čerstvého ovoce, palačinky nebo třeba grilovaná kuřecí prsíčka.

695 Kč / osoba
11.30 – 15.00
Kontakt: Slovanský ostrov, Praha 1

Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Více z Lifestyle

Kulinární tipy

Lifestyle17.5.2018

Owen Drew nejdražší svíčka na světě

Lifestyle15.5.2018

Peeling…aneb Svlékněte svou starou kůži!

Lifestyle10.5.2018

Dítě a pes: Někdy riziková kombinace

Lifestyle3.5.2018

Afrodita a ty druhé

Lifestyle26.4.2018

Výhled za 500 milionů v New Yorku

Lifestyle24.4.2018

Klika cvakla, dveře letí…

Lifestyle19.4.2018

Proč jsou certifikáty pro budovy důležité

Lifestyle18.4.2018

Muži podléhají novému spa trendu

Lifestyle17.4.2018

Výjimečný internetový magazín zabývající se nejzajímavějšími články z oblasti vědy a poznání, planety Země, historie, zajímavostí a lifestyle!

Copyright © RF-Hobby s.r.o