Nezařazené

Resort Vokovice: Elegantní bydlení v Praze 6

Tento článek je reklamním sdělením
Resort Vokovice: Elegantní bydlení v Praze 6

Dokonalé propojení hluboké historie a moderních trendů současnosti. Přesně takto lze charakterizovat resort Vokovice. Vždyť historie objektů ve Vokovicích se datuje až do roku 1433! Lokalita se sice nachází přímo v hlavním městě, nicméně v blízkosti má také krásnou přírodu. Spojení rychlé dosažitelnosti centra velkoměsta a pohodového bydlení v klidném prostředí tady bylo dotaženo do dokonalosti. Jaké jsou tedy hlavní přednosti tohoto resortu?

Zaujme už unikátním vzhledem

Samotný projekt je unikátní především svým vzhledem. Důkazem je i fakt, že získal ocenění v soutěži Awards Czech Republic 2018 v kategorii nazvané Best Residential Development & Developer. Vždyť jen původní budova Villa Baroque vystavěná v barokním stylu je typická propojením tradice a moderních prvků. Nádherné Šárecké údolí je optimálním místem pro spojení přírody s duchem velkoměsta. Prakticky během okamžiku se jednoduše dostanete až na letiště Václava Havla nebo na Pražský okruh.

Velkorysé bydlení v moderním stylu

Přímo v původně barokním objektu se nachází hned 7 velkoryse řešených bytových jednotek. Charakteristické jsou zejména zcela dominantními obývacími pokoji s unikátními klenutými stropy a specifickými podpěrnými sloupy. Součástí celého komplexu je ale dalších 5 viladomů. V těch je 51 bytů, které dokážou splňovat ta nejpřísnější kritéria vztahující se k modernímu bydlení. Luxusní byty v Praze podobného charakteru nenajdete.

Unikátní privátní park

Všechny objekty v rámci celého komplexu jsou obklopené unikátním parkem plným zeleně. Vše je ale zároveň chráněno i historickou zdí. O soukromí a dokonalý přehled se postará recepce s neomezenou 24hodinovou službou. V celém komplexu jsou kromě moderních vzdušných a prosvětlených byt také k dispozici podzemní garáže. Ať už se vám zalíbí bydlení v rámci tohoto komplexu nebo některé jiné objekty, podívejte se do nabídky na Homeland.cz a jistě si vyberete.

Tento článek je reklamním sdělením
Nezařazené
Časopis, který by vás mohl zajímat

Více z Nezařazené

Oblíbený magazín Zbraně & náboje v nové podobě

Nezařazené17.4.2019

Pozoruhodný příběh Byzantského řádu

Nezařazené16.4.2019

Resort Vokovice: Elegantní bydlení v Praze 6

Nezařazené12.4.2019

Army den 2019 v Atriu Flora zaujme pestrým programem

Nezařazené10.4.2019

Krása se závojem: Rodinný dům s titanzinkovou fasádou

Nezařazené9.4.2019

Česká televize již brzy představí historii hodinek od Švýcarska po Japonsko

Nezařazené8.4.2019

Populární historická sága POLDARK pokračuje třetí sérii od dubna na vašich obrazovkách!

Nezařazené7.4.2019

Rozmanitost a krása vměstnaná do malé krajiny – Divoké Švýcarsko

Nezařazené6.4.2019

3 tipy pro efektivní výběr půjčky

Nezařazené14.3.2019

Výjimečný internetový magazín zabývající se nejzajímavějšími články z oblasti vědy a poznání, planety Země, historie, zajímavostí a lifestyle!

Copyright © RF-Hobby s.r.o | Zásady ochrany osobních údajů | Cookies