Nezařazené

Tekutý lifting – injekční zákrok, který vás omladí o 5 let během 60 minut

Tento článek je reklamním sdělením
Tekutý lifting – injekční zákrok, který vás omladí o 5 let během 60 minut

Chtěli byste mít ihned o 2-5 mladší vzhled bez nutnosti podstupování chirurgického zákroku? Tekutý lifting Vám toto nabízí, navíc se jedná o velmi bezpečné a cenově dostupné ošetření.

Co to je tekutý lifting?

Tekutý lifting je injekční aplikace gelu kyseliny hyaluronové (tzv. dermální výplň) hlavně do střední části obličeje (oblast lícních kostí a tváří), dále do nosoretních vrásek a někdy i pod oči. Dodáním objemu do těchto oblastí dochází k vypnutí povolené kůže celého obličeje. Celý zákrok netrvá víc než hodinu, efekt omlazení je okamžitý, a to přibližně o 2 – 5 let.

Ukázka před a po ošetření tekutým liftingem

Bolí toto ošetření?

Před ošetřením se na obličej nanáší znecitlivující krém, a pro většinu žen je toto znecitlivění dostačující. U citlivějších jedinců může lékař použít injekční lokální anestezii, po které při aplikaci dermálních výplní pacient necítí žádnou bolest.

Pro koho je toto ošetření vhodné?

Tekutý lifting podstupují nejčastěji ženy a muži mezi 40 a 60 lety věku*, které trápí povislá kůže v dolní části obličeje a střední až hluboké nosoretní vrásky, popřípadě prohlubně pod očima.

Jak dlouho trvá rekonvalescence?

V ošetřovaných oblastech obličeje se hned po zákroku může objevit mírný otok, který obvykle odezní do 2- 3 dnů. Můžou se také objevit i modřinky, které se obvykle ztratí do 7–10 dnů. Po uplynutí této doby lze považovat výsledek za „finální“.

Jaká jsou rizika podstoupení tekutého liftingu?

Kyselina hyaluronová obsažená v dermálních výplních je tělu vlastní látka, kterou lidský organismus snáší velmi dobře. Rizika jsou spojena spíše s neodbornou aplikací, u málo zkušených lékařů, kdy hrozí, že výsledný efekt bude nepřirozený, například na kůži můžou vzniknout hrbolky. Tento stav není trvalý, dermální výplně se postupně vstřebávají. Hrbolky je možné rozpustit i enzymem hyaluronidázou.

Jak dlouho vydrží efekt ošetření?

V závislosti na typu použitých výplní, 9–18 měsíců. Řidší výplně, které jsou aplikovány na jemné vrásky, se vstřebávají rychleji, ty hustší, kterými doplňujeme objem jednotlivých částí obličeje pak vydrží déle. Někteří pacienti dochází již po 6 měsících na „doplňování“, jiným stačí opakovat ošetření za 12–15 měsíců.

Na co si dát pozor?

Důležité jsou kvalita výplní, ale hlavně zkušenosti a schopnosti ošetřujícího lékaře. Tekutý lifting, nebo i vyplňování vrásek kyselinou hyaluronovu nabízí např. i kosmetické salóny, kde zákrok provádí nelékařský personál. Často se stává, že místo mladšího vzhledu po ošetření odcházíte z těchto zařízení s nepřirozeným vzhledem, masivními podlitinami a rizikem infekce. Dejte si pozor i na lékaře, kteří aplikují kyselinu hyaluronovou ve svých ordinacích a klinikách, ale samy, vypadají nepřirozeně a uměle. Znamená to, že nemají dostatek zkušeností anebo postrádají smysl pro estetično, a i vy po budete po jejich ošetření vypadat uměle. Zkušený lékař Vám tekutý lifting, nebo vyplnění vrásek udělá tak, že budete vypadat přirozeně, jen o pár let mladší.

Menší zařízení pak mohou disponovat užší řadou výplní, tj. bez ohledu na potřeby pacienta je aplikována ta výplň, která je zrovna na skladě. Každá oblast obličeje má přitom specifické potřeby a v případě použití nevhodného materiálu může dojít k nepřirozenému vzhledu.

Jedna z klinik, na kterou se můžete s důvěrou obrátit, je například na pražská Brandeis clinic, kde pracují tři dermatoložky a dvě plastické chiruržky, které se specializují na tekutý lifting. Měsíčně tato klinika ošetří dermálními výplněmi v průměru 200 pacientů. Navíc lékařky z této kliniky školí i jiné lékaře v celé republice metody aplikace dermálních výplní a tekutého liftingu.

* interní statistika Brandeis Cinic dermatoložky, které se na toto ošetření specializují

Tento článek je reklamním sdělením
Nezařazené
Časopis, který by vás mohl zajímat

Více z Nezařazené

Padání vlasů u žen: 5 základních příčin

Nezařazené18.5.2019

Evoluce loterijních her

Nezařazené17.5.2019

Versaille se druhou sérií vrací na Epic Drama

Nezařazené3.5.2019

V třídění odpadu patříme k nejlepším v Evropě

Nezařazené29.4.2019

Australští lovci humrů

Nezařazené29.4.2019

Oblíbený magazín Zbraně & náboje v nové podobě

Nezařazené17.4.2019

Pozoruhodný příběh Byzantského řádu

Nezařazené16.4.2019

Resort Vokovice: Elegantní bydlení v Praze 6

Nezařazené12.4.2019

Army den 2019 v Atriu Flora zaujme pestrým programem

Nezařazené10.4.2019

Výjimečný internetový magazín zabývající se nejzajímavějšími články z oblasti vědy a poznání, planety Země, historie, zajímavostí a lifestyle!

Copyright © RF-Hobby s.r.o | Zásady ochrany osobních údajů | Cookies