Lifestyle

The Mansion – Nová ozdoba nočního života v Dubaji

The Mansion – Nová ozdoba nočního života v Dubaji

V centru Dubaje otevřel dveře přepychový noční klub The Mansion, který bude součástí resortu FIVE Jumeirah Village. V souladu s okázalou atmosférou se interiér pyšní luxusním černozlatým dekorem, který odkazuje na design ve stylu Velkého Gatsbyho.

Za výzdobou interiéru stojí duo umělců PichiAvo ze španělské Valencie, které si získalo uznání pro svou schopnost spojovat malbu a sochařství.

Dubajská luxusní čtvrť Jumeriah Village je obklopená parky a golfovými hřišti, jen nedaleko se skví slavné Palm Jumeriah, v srdci čtvrti tvořené soukromými vilami a přepychovým bydlení stojí špičkový resort FIVE, který se rozhodl, že do nočního života této jinak klidné čtvrti vnese trochu vášně.

V červnu slavnostně otevřel dveře exkluzivního nočního klubu The Mansion, který se odkazuje svým designem na rozverná 20. léta minulého století ve stylu Velkého Gatsbyho.

Klub Mansion představí hvězdy jako je DJ Skinnyloop.

Velkolepý interiér

Za okázalým interiérem v černo zlatém tónu stojí studio renomovaného britského architekta Russela Sageho. Odkazy na minulost tu harmonicky propojil se soudobými trendy a technologiemi. Dvoupatrovým klubem, který pojme až 300 hostů, se tak například jako tradiční prvek vine široké zámecké schodiště, které se okamžitě stalo hitem instagramových selfíček.

Na druhou stranu tu místo obrazů vizí velkoformátové displeje, které předvádějí nejnovější ukázky transformativního umění a dekor tu rámují moderní graffiti od španělské dvojice umělců PichiAvo. Schodiště vás pak zavede do speciální VIP zóny, odkud můžete pozorovat dění na parketu pod sebou.

Pronajmout si však můžete také speciální salonek až pro 25 hostů i s vlastním barem a službami vlastního komorníka.

Otevřeno je tu vždy od středy do soboty, a to od 23:00 do 4:00, s tím, že dámy se mohou těšit na speciální výhody.

Noční program

Otevřeno je tu vždy od středy do soboty, a to od 23:00 do 4:00, s tím, že dámy se mohou těšit na speciální výhody. Například každou středu dostanou na baru od jedenácté hodiny do jedné v noci nápoje zdarma na dámské noci „Bad & Bougie“.

Ve čtvrtek je pak na programu uznávaný britský DJ Charlie Sloth se svým „Charlie Lenh Presents”, kde pravidelně představí nejrůznější DJe a umělce z celého světa. Páteční „Disco House“ je samozřejmě zasvěcen taneční party a housovým rytmům.

Zatímco sobotní „Afrodisiac“ večer nabídne to nejlepší z hip-hopu a afrobeatů v podání populárního DJ Skinnyloop. Nabídku klubu doplňuje skvělé koktejlové menu se sedmi vytříbenými drinky, jejichž ingredience se ve velké většině připravují přímo zde v podniku.

Nezapomnělo se ani na gurmánské zážitky, vyzkoušet tu můžete Japonskem inspirované menu ve stylu sdílení, doplněné exkluzivní kolekcí šampaňského.

Design interiéru navrhl britský architekt Russel Sage, který je kromě toho také módním návrhářem.
(Foto: FIVE Jumeirah Village)

Více z Lifestyle

Posaďte se v pracovně jako v superautě

Lifestyle6.12.2022

Svědek obžaloby – mrazivá povídka od Agathy Christie vás dostane

Lifestyle5.12.2022

„Taková chybovost podpisů je vyloučena,“ říká Tomáš Březina ke své kandidatuře na Prezidenta České republiky

Lifestyle5.12.2022

Nejnovější trend v bydlení: monochromatický interiér a jak jej aplikovat v ložnici

Lifestyle2.12.2022

Manuka med: zdraví ze stromu života

Lifestyle2.12.2022

Říká se, že šedý zákal….

Lifestyle1.12.2022

Piaget oživuje hravou eleganci

Lifestyle29.11.2022

Top 10 nejlepších casin na světě

Lifestyle28.11.2022

Podívejte se na nejtrendovější pánské zimní bundy pro nadcházející sezónu. Tohle si nemůžete nechat ujít!

Lifestyle25.11.2022
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Nenechte si ujít další zajímavé články