Lifestyle

Unikátní trezor pro poklady miliardářů

Unikátní trezor pro poklady miliardářů

Když se spojí dvojice značek, které jsou proslulé svou posedlostí dokonalostí, je jasné, že jejich produkt bude skutečně výjimečný. V případě spolupráce automobilky Bugatti a firmy Buben & Zorweg vznikl skutečně pozoruhodný a exkluzivní trezor, který nemá na trhu obdoby.

Obě firmy prohlašují, že ke spolupráci je svedla právě jejich touha po dokonalém řemeslném zpracování za použití těch nejmodernějších technologií a materiálů. Pro své zákazníky chtěli tedy vyvinout něco opravdu extra, v čem se vzájemně propojí svět super sportovních aut, exkluzivních chronometrů a bezkonkurenčního zabezpečení. Výsledkem je limitovaná série privátních trezorů, které vám bezpečně pohlídají klíče od drahocenných sporťáků i sbírku unikátních náramkových hodinek.

Automobilka Bugatti společně s firmou Buben & Zorweg vytvořila skutečně pozoruhodný a exkluzivní trezor.

Preciznost a exkluzivita

„Bugatti musí vždy nabídnout něco mimořádného a překonat i ty nejdivočejší sny,“ vysvětluje prezident automobilky Bugatti Stephan Winkelmann. „To samé očekáváme také od našich partnerů a jsme přesvědčeni, že Buben & Zorweg přesně tyto požadavky splňuje,“ dodává. Ze spolupráce pak vznikla celá série limitovaných doplňků, kromě několika modelů trezorů, také speciální, mistrovsky provedené natahovače hodinek. Zaměřme se ale na korunovační klenot celé spolupráce, na top model trezoru, který nese jméno inspirované slavným modelem supersportu Grande Illusion Chiron.

Multifunkční trezor váží 215 kilogramů a lze jej otevřít pouze klíčem nebo otiskem prstu.

V naprostém bezpečí

Tento multifunkční trezor se pyšní celkovou váhou 215 kilogramů a lze jej otevřít pouze dvěma způsoby. Tím prvním je biometrický snímač otisků prstů, druhým potom klíč, který představuje čip transpondéru. Po odemknutí se z válce, který designem připomíná vozy Bugatti včetně použití karbonových vláken, vysune nahoru část se speciálními zásuvkami. Ty mohou uchovávat nejrůznější cennosti. Jeden sektor je speciálně upravený pro hodinky, druhý pro šperky a jiné cennosti. Pak je tu ovšem také speciální systém zásuvek, do nichž můžete uložit klíče od vozů Bugatii. Ty jsou navíc pro větší bezpečnost chráněny před rádiovými vlnami. „Grande Illusion Chiron je extravagantní klenot, který spíše připomíná moderní sochu, korunovanou hodinami B&Z Flying Minute Tourbillon,“ doplňuje generální ředitel BUBEN & ZORWEG Florian vom Bruch.

Trezor Grande Illusion Chiron je možné pořídit za jeden a půl milionu korun.

Limitovaná série

Prvotřídnímu zpracování a dokonalému designu odpovídá také cena, zakázkový trezor Grande Illusion Chiron je možné pořídit za jeden a půl milionu korun. Další multifunkční trezory, které Buben & Zorweg vyvinul Bugatti, je možné získat ve třech různých barevných a materiálových kombinacích. Zájemci si ale budou muset pospíšit, protože každá kombinace je omezena pouze na sérii 30 kusů. Exkluzivní natahovač hodinek nazvaný Spirit Chiron a je pak k dispozici ve dvou verzích, pro čtyři nebo osm chronometrů, se dvěma barevnými a materiálovými kombinacemi. I tady ale platí omezení jen na sérii třiceti kusů pro každou variantu.

Nahoře se vysouvá speciální přihrádka pro hodinky a jiné cennosti.

Více z Lifestyle

Jeden banán denně stačí, aby se…

Lifestyle15.4.2021

Boarini Milanesi – 130 karátů a 7 milionů dolarů

Lifestyle13.4.2021

Projekt, na kterém se rozhodně nevyplatí šetřit!

Lifestyle12.4.2021

Rychlokvíz o platebních kartách: Jaký je rozdíl mezi debetní a kreditní kartou?

Lifestyle10.4.2021

Co právě frčí? Koloběžka!

Lifestyle8.4.2021

BVLGARI Jarní nádech módy

Lifestyle6.4.2021

Co si dáme v kavárně?

Lifestyle1.4.2021

Jaké máte sebevědomí?

Lifestyle31.3.2021

Velikonoční klenot za 700 milionů korun

Lifestyle30.3.2021
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Nenechte si ujít další zajímavé články