Již letos bude otevřena v Dubaji prestižní škola, která bude disponovat tím nemodernějším vybavením. V rozlehlém kampusu bude i heliport, takže studenti budou moci na výuku dorazit i v helikoptéře.
Mezi hlavní přednosti školy se však jistě řadí i její spolupráce s předními světovými firmami, kde studenti získají nedocenitelné know-how.
Dubaj se připravuje na spuštění nového kampusu v hodnotě 100 milionů dolarů s ročními poplatky za studium ve výši 56 000 dolarů.
To je částka srovnatelná se školným na prestižních školách, jako je Harvard, Yale a Princeton. Úroveň luxusu, kterou nabízí nový kampus GEMS Education o rozloze 47 600 metrů čtverečních, je však bezkonkurenční.

Elitní škola má být otevřena v srpnu a měla by disponovat hledištěm s kapacitou 600 míst, olympijským bazénem a fotbalovým hřištěm, které by mělo zároveň sloužit i jako heliport.
Díky tomuto sofistikovanému vybavení tak studenti budou moci dorazit na výuku v helikoptéře.

Novodobé vzdělání
Jak název napovídá, GEMS School of Research and Innovation je navržena tak, aby poskytovala bezkonkurenční vzdělávací programy a samozřejmostí bude nejnovější vybavení, od nejmodernějších laboratoří a strojírenských dílen po 400metrovou dráhou pro testování studentských návrhů.
První semestr začne v srpnu a nabídne třídy až do 6. ročníku. Školné začne na 32 000 dolarech pro nejmladší studenty a do 6. ročníku se postupně zvýší na 41 000 dolarů.

Škola se bude řídit britskými národními osnovami, které budou zahrnovat jazyky, umění, humanitní vědy, strojírenství a obchod.
Třešničkou na dortu je partnerství se světovými lídry oborů, jako jsou Microsoft, HP, Apple, and Plug a Play Tech Center, což studenty podpoří v podnikavosti a především zprostředkuje praktické zkušenosti.
Studenti však nezískají pouze vědomosti a praktické znalosti, ale také si rozšíří své obzory díky tomu, že na mezinárodní škole se budou moci seznámit se spolužáky z celého světa a s rozmanitými kulturami.
