Lifestyle

Jak si vybrat poskytovatele TV přes internet?

Jak si vybrat poskytovatele TV přes internet?

Chcete sledovat televizi přes internet, ale nevíte, jakého poskytovatele si vybrat? Jít podle ceny nebo podle počtu stanic? Připravili jsme pro vás stručný přehled všeho důležitého, abyste si věděli dobře vybrat.

  1. Co nejnižší rychlost stahování

Na to, abyste mohli program sledovat plynule bez sekání, je potřeba, abyste si vybrali poskytovatele s co nejnižší rychlostí stahování. „Díky moderního formátu H.265, který jako jedni z mála používáme, jsme byli schopni docílit plynulého přehrávání HD přenosu i při nízkém datovém toku. Lepší.TV zvládá plynule přehrávat pořady s rychlostí jen 3 Mb/s, které je vhodné i pro sledování v HD kvalitě. Pokud se díváte na pořady přes mobil, tablet, Lepší.TV Box nebo Smart TV, máte možnost si nastavit kvalitu videa v nastavení samotné služby a tím snížit množství stahovaných dat potřebných na plynulý přenos,“ – dodává Pavel Górecki za Lepší.TV.

  1. Přijatelná cena

Ceny poskytovatelů jsou velmi odlišné. Vždy si dopředu zjistěte, co za danou cenu získáte. Někteří mohou mít cenu nižší, ale nebudete mít balík prémiových stanic anebo budete vázáni na menší počet zařízení. Průnik přijatelné ceny a kompletních služeb nabízí např. již námi zmíněná služba Lepší.TV. Zde získáte 125 TV stanic včetně prémiových a 80 HD kanálů.

Vyzkoušet ji můžete úplně bez závazků za symbolickou cenu 1 Kč na měsíc. Pokud vám bude vyhovovat, tak další měsíc vás vyjde na pouhých 199 Kč měsíčně. Nabídka zahrnuje i archiv televizních stanic až 30 dní zpětně. Součástí služby je nahrávání pořadů či přetáčení reklam.

Některé z vás potěší i to, že v této službě najdete přes 20 000 rádií z celého světa.

  1. Velký výběr podporovaných zařízeních

Někteří poskytovatelé nemusí poskytovat možnost sledovat svoje oblíbené programy na všech Smart TV, mobilech i počítačích. Mějte na paměti, že je dobré si vybrat takového poskytovatele, který podporuje vícero výrobců Smart TV. Aplikace poskytovatele by měla být ve většině Smart televizích zabudovaná nebo dostupná ke stažení zdarma. V případě Lepší.TV tomu tak naštěstí je.

Je dostupná na všech značkách Smart TV, tedy nemusíte si kupovat set-top box nebo novou televizi.

A pokud vůbec nevlastníte televizi s připojením na internet, tak nic není ztraceno díky Lepší.TV set-top boxu s operačním systémem Android 9.1.

  1. Prémiové stanice jsou již v ceně základního balíčku

Jak se říká, dvakrát měř a jednou řež. Při výběru poskytovatele televize přes internet to platí dvojnásobně. Někteří poskytovatelé totiž za prémiové stanice chtějí ještě speciální doplatek. Při objednání tak někteří z vás můžou zůstat zklamaní. Najdou se však i takoví, kde prémiové kanály máte okamžitě k dispozici, a to bez jakýchkoliv poplatků.

  1. Jasné pravidla, podmínky a smlouvy

Dobrý poskytovatele sledování televize přes internet má jasně daná pravidla, neobtěžuje vás dlouhými smlouvami, v kterých se zaručeně nebudete moci vyznat. V některých případech ani žádné smlouvy nebudete potřebovat. „Smlouvu budete podepisovat jen v případě, že se rozhodnete pro pronájem Lepší.TV Boxu. Jinak nic nepodepisujete.

U objednávky si zvolíte délku předplatného, vyplníte přihlašovací údaje, zaplatíte a je to. Je to jednoduché, rychlé a k ničemu se nezavazujete. Nejlepší na tom je, že si sami službu můžete kdykoliv změnit nebo zrušit dle vašeho uvážení.

Je jen na vás, kdy ji chcete využívat.“ – konstatuje Pavel Górecki za www.lepší.tv.

  1. Můžete ji sledovat kdekoliv

Televizi přes internet můžete sledovat v celé Evropské unii. Nezáleží přitom, zda jste na dovolené, služební cestě nebo na chatě s rodinou. Stačí mít připojení k internetu a zařízení, na kterém chcete oblíbené pořady sledovat. Na sledování televize přes internet můžete využít mobil, tablet, počítač či notebook.

  1. Archiv a nahrávání

Při výběru svého poskytovatele se podívejte na délku archívu. Někteří nabízí svým zákazníkům jen 7denní archiv. Jiní mají 30denní archiv. Nezapomeňte si i prověřit možnosti nahrávání pořadů. Najdete tu také velké rozdíly. Někteří poskytovatelé nahrávání pořadů mají omezené na určitý počet hodin a někteří tuto funkci nabízí neomezeně.

Kromě toho vám doporučujeme si všimnout, zda služba má intuitivní ovládání aplikace a jednotný design ve všech zařízeních.


Reklamní sdělení.

Více z Lifestyle

Nejnovější trend v bydlení: monochromatický interiér a jak jej aplikovat v ložnici

Lifestyle2.12.2022

Manuka med: zdraví ze stromu života

Lifestyle2.12.2022

Říká se, že šedý zákal….

Lifestyle1.12.2022

Piaget oživuje hravou eleganci

Lifestyle29.11.2022

Top 10 nejlepších casin na světě

Lifestyle28.11.2022

Podívejte se na nejtrendovější pánské zimní bundy pro nadcházející sezónu. Tohle si nemůžete nechat ujít!

Lifestyle25.11.2022

Vydejte se na jeřabiny

Lifestyle24.11.2022

Sluchátka Canyon TWS-5. Skvělý audio gadget pro aktivní životní styl

Lifestyle24.11.2022

Přepych ve vesmíru: Hotely na oběžné dráze

Lifestyle22.11.2022
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Nenechte si ujít další zajímavé články