Lifestyle

TOP HORSKÁ JÍZDA

TOP HORSKÁ JÍZDA

Prvotřídní lyžování přes den, divoké party v noci, chvíle relaxu u plápolajícího ohně v krbu se sklenkou červeného vína a vybranými delikatesami… Vymysleli jsme za vás, jak si udělat perfektní zimní dovolenou v soukromých horských chatách! Tak koho vezmete s sebou?

PÁNSKÁ JÍZDA V RAKOUSKÉ BETNLEY LODGE

Chcete si zařádit jen se svou partou na pánské jízdě? Pak pro vás máme ideální tip – luxusní horskou chatu Bentley Lodge v rakouském Kitzbühelu. Ano, je to ten Bentley!


Interiér Bentley
Inspirací designu nemohlo být nic jiného než vnitřky aut oblíbené značky, a to jak technikou, tak materiály. Ty pak dovedla k dokonalosti kombinace dřeva z tyrolských borovic a přírodního kamene z alpských Vysokých Taurů. Bentley Lodge má dohromady 4 pokoje – 3 místnosti pro 2 osoby a jeden single room. Obývací pokoj je vybaven krbem, v kuchyni zase najdete vše podle vašich potřeb a přání. Největší výsadu nese poloha chalupy – nachází se totiž přímo na slavné lyžařské dráze Hahnenkamm-Rennen!

Cigar lounge a testovací jízdy
Zatoužíte-li vyrazit za kulturou, centrum města leží jen 500 metrů od vašeho party zázemí… Bentley navíc uzavřelo partnerství s Kitzbühel Country Clubem, kde jako hosté můžete navštívit luxusní spa, posilovnu s bazény či vybrané bary a gurmánské restaurace. Pánský kolektiv spolehlivě utuží cigar lounge! Jen dejte pozor na to, aby vám zbyl ještě nějaký čas na lyžování… K dispozici totiž budete mít i vlastní Bentley Boys, kteří se postarají o veškerý servis. V nabídce nemohou chybět ani testovací jízdy v krásných vozech.

Kde: Bentley Lodge, Kitzbühel, Rakousko
Cena: v hlavní sezoně cca 280 000 Kč na týden

DÁMSKÁ JÍZDA VE ŠVÝCARSKÉ CHATĚ PONT DU CAM

Privátní designová chata, gourmet catering, spa, vlastní bar… Dámy, tohle je perfektní místo, kde strávit zimní dovolenou. Zbývá jen dát dohromady partu 14 přítelkyň a dopravit se do ski resortu Meribel v Alpách! Tak na co čekáte?

Ultimátní servis
Superluxusní chalupa Pont du Cam září světlým interiérem, který rozbíjejí výrazné barevné kousky. Ubytovat se můžete v sedmi ložnicích, osmý menší pokoj nabízí zázemí pro služebné. Ty si ale s sebou rozhodně brát nemusíte, součástí servisu je totiž 5 zaměstnanců, kteří se postarají zkrátka o cokoliv! Ještě než si doma zabalíte, čeká vás výběr menu se šéfkuchařem. Denně si tak můžete lahodit u snídaně, odpoledního čaje, šampaňského či kanapek před večeří nebo u čtyřchodového večerního menu s vybranými víny.

Relaxační masáž i party ve městě
Když nebudete zrovna řádit na sjezdovce, můžete se naložit do horké vířivky na terase. Že pořád cítíte napětí? Vyzkoušejte masážní místnost a na stejné vlně pokračujte v i sauně. A pak to se svými ladies roztočte na baru, při partii kulečníku, v privátním kině a hlavu si s přehledem vyčistíte v posilovně. Když přece jen budete chtít ovládnout ulice, do centra Meribelu se dostanete za pět minut. Po celou dobu vám také bude k dispozici vlastní šofér!

Kde: Chata Pont du Cam, Meribel, Švýcarsko
Cena: v hlavní sezoně cca 1 190 500 Kč na týden (cena vč. barových nápojů, gourmet cateringu a šoférských služeb).

Více z Lifestyle

Bylinková zahrádka ve skle

Lifestyle17.9.2020

Rajské oázy s hříšným soukromím

Lifestyle15.9.2020

Prázdniny v Římě

Lifestyle10.9.2020

Jižní Tyrolsko – Přes hřebeny hor po jedné stopě

Lifestyle8.9.2020

Cestování – Exotické opojení smyslů

Lifestyle3.9.2020

Množíme květiny z babiččiny zahrádky

Lifestyle1.9.2020

Když vás něco štípne

Lifestyle27.8.2020

Manikúra jako ze žurnálu

Lifestyle25.8.2020

Naučte se meditovat

Lifestyle20.8.2020
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat