Lifestyle

Katamarány – Když jeden trup nestačí…

Katamarány – Když jeden trup nestačí…

Možná nevynikají ohromující velikostí, za to mají tvary za nimiž se spolehlivě otočíte. Jsou natolik svůdné, že vám nezbude než v jejich přítomnosti zašeptat „Wow“.

Jakmile jednou vstoupíte na jejich palubu vznikne závislost. Taková, jež vás pohltí. A nebudete jí mít dost. Nač se tísnit na velké lodi nebo v obyčejném hotelu, když můžete okusit svou vlastní verzi potěšení. A to na zpěněných vlnách. Uprostřed širého nekonečna.

Pohádka na vlnách

Privilège Signature 580

Žhavá novinka oděná do slušivého kabátu se nyní pyšní délkou 18 metrů. Jestli jste někdy toužili po maximálním komfortu a zázemí jako z katalogu, tohle bude ono.

Svůdné křivky Úchvatný design, silný výkon a vzhled, jež bere dech. Je možná ještě krásnější než Gisele Bündchen v dobách kdy předváděla svůdné kousky pro Victoria’s Secret. Je prvním katamaránem svého druhu a vlajkovou lodí Privilège, jež umožňuje vstup do kabiny majitelů rovnou z přední paluby. Loděnice přitom spadá pod křídla německé skupiny Hanse.

Právě ta stojí za inovativním a líbivým designem, jež v posledních letech přitahuje pozornost.

O dokonalé jádro a oku lahodící křivky se postaral designér a zkušený námořník Marc Lombard.

Prostor? Velkolepý! Kormidelníkovi byl vyhrazen prostor mezi kokpitem a střechou nástavby. Na ní najde posádka vše, po čem při chytání bronzu touží, totiž velkolepý společenský prostor. Na hlavní palubě je možné odpočívat v pohodlných houpacích sítích nebo zastíněném salonku, z nějž je možné ve chvilce skočit do chladivého oceánu.

Nestrádá ale ani podpalubí, nabízející hned několik variant jak mu vdechnout designový život. Privilège je dostupná ve dvou verzích, s pěti nebo čtyřmi kabinami. Posléze už jen stačí zadat další požadavky jako materiál, vybavení. Například s umístěním kuchyně si lze velice snadno hrát.

„Pětsetosmdesátka“ se totiž pyšní velkolepými prostory a tím pádem maximálním pohodlím pro několik nadšenců.

Pohodlnost především
V obou verzích je možné vychutnat si soukromí dvoulůžkových kajut s vlastní koupelnou. Podobně intimně je brána také zadní kabina, nabízející pohodlné dvoulůžko a probuzení při prvních paprscích slunce. To vše díky dokonale vyvedeným střešním oknům.

Nejrychlejší a nejnadupanější

Gunboat 68

Život je příliš krátký na to, ztrácet čas na lodi, jež nedokáže pořádně zvednout adrenalin v krvi. Revoluční katamarán spojuje vše co od plavby čekáte, vítr ve vlasech i přepych. Gunboat 68 s vámi klidně obepluje svět. A přitom nebudete muset udělat žádný ústupek.

Nadstandardní spolupráce Vnější linie jsou ohromné a dávají jasně najevo, že tohle plavidlo bude Ferrari na vodě. Rychlé, okázalé a vytoužené. Už jen samotný vývoj překypoval péčí a nadstandardním zacházením. Dohromady se totiž spojili Gunboat, VPLP, Patrick Le Quément a Christopher Chedal Anglay, aby rozvržení poskytovalo prostor pro fantazii budoucího majitele.

Pohodlné sedačky v krémových barvách si vás získají na první pohled. Do podobně sofistikovaných tónů je laděný také interiér, špičkový design se proto jemně škádlí s ultra lehkou konstrukcí. A při vší té nádheře ještě dostanete na výběr, totiž v uspořádání. Ať už zvolíte čtyři, pět nebo šest kabin, všechny by měly vynikat nadstandardním prostorem a vysokou praktičností.

Sladkým bonusem je výhled na oceán.

Z každého místa, na němž se budete nacházet.

Mistrova vášeň

Sunreef 80

Plavby po oceánu mohou chutnat po soli a větru, anebo po dobrodružství a přepychu. Designová vila udělá z každé výpravy zážitek, jež se vám navždy vryje do paměti.

Námořnictví v krvi Jejich rodokmen pochází z Gdaňsku. Města přeplněného nabušenými námořníky, jež mají touhu vyrazit na širé moře již od kolébky, a silnou ekonomikou. Loděnice disponují plně vybavenými dílnami a specialisty, kteří jsou schopni se řádně mazlit i s tím nejmenším šroubkem.

To vše propůjčuje výsledným katamaránům punc originality a dokonalosti.

Podle vaší chuti Jak si svůj Sunreef sestavíte je jen a jen na vlastní chuti a preferencích. Honosná apartmá s dokonalými závěsy a prostornou šatnou nebo nepřehlédnutelnou koupelnu připomínající malé plovoucí lázně tepající modernou. Můžete mít vše. Společenský prostor nabízí panoramatický rozhled do okolní krajiny, která je mnohonásobně dokonalejší než kdejaké umělecké dílo.

Zároveň se plynule otevírá na terasu, na níž je možné nechat promluvit své kreativní „já“. Pokud ale zrovna není chuť na vystavování smyslných křivek žádostivému slunci, je k dispozici krytý, ale přesto plně vybavený salonek.

K dokonalosti nechybí ani vířivka či gril.

Dárek pro pana Nadala O něco vymazlenější verzi Sunreef 80 Power si do svého, již tak okázalého majetkového portfolia, zahrnul také antukový král Rafael Nadal. K převzetí jedinečného plavidla, které mu bylo vyrobeno přímo na míru došlo v červnu letošního roku.

Nadalův katamarán je přitom žhavou famme-fatale svého druhu, jež kombinuje pohodlí „pětihvězdy“ a zároveň se pyšní, nepřehlédnutelnými jemnými liniemi. Prostory? Velkolepé. Barvy? Béžové a krémové. Dokonalost? 100%. Do jemných barev si tenista nechal zahalit impozantní hlavní salonek, z něhož je možné dostat se na hlavní palubu. A také své apartmá.

Kromě honosné postele se VIP koutek pyšní také bočním balkonem. To aby španělský krasavec mohl přiživovat své tak již svůdné opálení.

Katamaránu Sunreef 80 Power nechybí ale ani řádný úložný prostor, do kterého je možné uschovat nejen početné vodní vybavení, ale kupříkladu i tenisové rakety.

Více z Lifestyle

Felt line Louis Vuitton: Když tradici uchvátí revoluce

Lifestyle7.12.2021

Falcon 10X: Tryskáč s elegancí sokola

Lifestyle30.11.2021

5 jedinečných způsobů relaxace

Lifestyle25.11.2021

Vydejte se na jeřabiny

Lifestyle25.11.2021

„BYL JSEM S BOHEM, BYL JSEM S ĎÁBLEM,“ říká zakladatel společnosti NATURAMEDICIN SE Bohuslav Větrovský

Lifestyle24.11.2021

Nejluxusnější hamburger má jméno Golden Boy

Lifestyle23.11.2021

Štětec nebo váleček?

Lifestyle18.11.2021

Největší jachta světa bude plovoucím městem pro vyvolené

Lifestyle16.11.2021

Mají Francouzi mlsný jazýček?

Lifestyle11.11.2021
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Nenechte si ujít další zajímavé články

Romantiku vyzařující Hotel Soyka sází na zážitky
iluxus.cz

Romantiku vyzařující Hotel...

Ještě není otevřený ani rok a už se stal jedním z...
Krásnou herečku dostali na kolena milovaní muži
nasehvezdy.cz

Krásnou herečku dostali na...

Za svůj život toho herečka...
Tomu člověku se nelze zavděčit
skutecnepribehy.cz

Tomu člověku se nelze zavděčit

Můj tchán byl vždycky...
Vánoční zázvorový punč
tisicereceptu.cz

Vánoční zázvorový punč

Výborný vánoční punč si můžete vykouzlit i sami ve své...
Proč ji tak trápí vlastní rodina
nasehvezdy.cz

Proč ji tak trápí vlastní...

Na začátku května...
Hvězdné pozadí můžete mít v každém věku
panidomu.cz

Hvězdné pozadí můžete mít v...

Mít sexy zadeček neznamená mít ho malý, ale...
Rafinovaná elegance propojená s uměním
rezidenceonline.cz

Rafinovaná elegance propojená...

Luxusní byt v budově Ginko Club v čínském městě...
Nenávist v krasobruslení: Útok s ledovým klidem
epochaplus.cz

Nenávist v krasobruslení:...

Možná bychom mezi sportovci marně hledali...
Troja Když jsou láska a sláva silnější než smrt
epochanacestach.cz

Troja Když jsou láska a sláva...

Nedobytné opevnění...
Stalker v kempu nebyl pouhým mýtem: Turisty okrádal dlouhých 27 let!
enigmaplus.cz

Stalker v kempu nebyl pouhým...

Kempy a tábory jsou podle sběratelů současného...
Věčný boj s kosmickým smetím
21stoleti.cz

Věčný boj s kosmickým smetím

Není to tak dlouho, co hrozila Mezinárodní...
Homeopatie: Důvěřují jí Hess, Himmler i Alžběta II.
epochaplus.cz

Homeopatie: Důvěřují jí Hess,...

Jedni jí opovrhují, druzí na ni nedají dopustit. Je...