reklama
Lifestyle

Katamarány – Když jeden trup nestačí…

Katamarány – Když jeden trup nestačí…

Možná nevynikají ohromující velikostí, za to mají tvary za nimiž se spolehlivě otočíte. Jsou natolik svůdné, že vám nezbude než v jejich přítomnosti zašeptat „Wow“.

Jakmile jednou vstoupíte na jejich palubu vznikne závislost. Taková, jež vás pohltí. A nebudete jí mít dost. Nač se tísnit na velké lodi nebo v obyčejném hotelu, když můžete okusit svou vlastní verzi potěšení. A to na zpěněných vlnách. Uprostřed širého nekonečna.

Pohádka na vlnách

Privilège Signature 580

Žhavá novinka oděná do slušivého kabátu se nyní pyšní délkou 18 metrů. Jestli jste někdy toužili po maximálním komfortu a zázemí jako z katalogu, tohle bude ono.

Svůdné křivkyÚchvatný design, silný výkon a vzhled, jež bere dech. Je možná ještě krásnější než Gisele Bündchen v dobách kdy předváděla svůdné kousky pro Victoria’s Secret. Je prvním katamaránem svého druhu a vlajkovou lodí Privilège, jež umožňuje vstup do kabiny majitelů rovnou z přední paluby. Loděnice přitom spadá pod křídla německé skupiny Hanse.

Právě ta stojí za inovativním a líbivým designem, jež v posledních letech přitahuje pozornost.

O dokonalé jádro a oku lahodící křivky se postaral designér a zkušený námořník Marc Lombard.

Prostor? Velkolepý!Kormidelníkovi byl vyhrazen prostor mezi kokpitem a střechou nástavby. Na ní najde posádka vše, po čem při chytání bronzu touží, totiž velkolepý společenský prostor. Na hlavní palubě je možné odpočívat v pohodlných houpacích sítích nebo zastíněném salonku, z nějž je možné ve chvilce skočit do chladivého oceánu.

Nestrádá ale ani podpalubí, nabízející hned několik variant jak mu vdechnout designový život. Privilège je dostupná ve dvou verzích, s pěti nebo čtyřmi kabinami. Posléze už jen stačí zadat další požadavky jako materiál, vybavení. Například s umístěním kuchyně si lze velice snadno hrát.

„Pětsetosmdesátka“ se totiž pyšní velkolepými prostory a tím pádem maximálním pohodlím pro několik nadšenců.

Pohodlnost především
V obou verzích je možné vychutnat si soukromí dvoulůžkových kajut s vlastní koupelnou. Podobně intimně je brána také zadní kabina, nabízející pohodlné dvoulůžko a probuzení při prvních paprscích slunce. To vše díky dokonale vyvedeným střešním oknům.

Nejrychlejší a nejnadupanější

Gunboat 68

Život je příliš krátký na to, ztrácet čas na lodi, jež nedokáže pořádně zvednout adrenalin v krvi. Revoluční katamarán spojuje vše co od plavby čekáte, vítr ve vlasech i přepych. Gunboat 68 s vámi klidně obepluje svět. A přitom nebudete muset udělat žádný ústupek.

Nadstandardní spolupráceVnější linie jsou ohromné a dávají jasně najevo, že tohle plavidlo bude Ferrari na vodě. Rychlé, okázalé a vytoužené. Už jen samotný vývoj překypoval péčí a nadstandardním zacházením. Dohromady se totiž spojili Gunboat, VPLP, Patrick Le Quément a Christopher Chedal Anglay, aby rozvržení poskytovalo prostor pro fantazii budoucího majitele.

Pohodlné sedačky v krémových barvách si vás získají na první pohled. Do podobně sofistikovaných tónů je laděný také interiér, špičkový design se proto jemně škádlí s ultra lehkou konstrukcí. A při vší té nádheře ještě dostanete na výběr, totiž v uspořádání. Ať už zvolíte čtyři, pět nebo šest kabin, všechny by měly vynikat nadstandardním prostorem a vysokou praktičností.

Sladkým bonusem je výhled na oceán.

Z každého místa, na němž se budete nacházet.

Mistrova vášeň

Sunreef 80

Plavby po oceánu mohou chutnat po soli a větru, anebo po dobrodružství a přepychu. Designová vila udělá z každé výpravy zážitek, jež se vám navždy vryje do paměti.

Námořnictví v krviJejich rodokmen pochází z Gdaňsku. Města přeplněného nabušenými námořníky, jež mají touhu vyrazit na širé moře již od kolébky, a silnou ekonomikou. Loděnice disponují plně vybavenými dílnami a specialisty, kteří jsou schopni se řádně mazlit i s tím nejmenším šroubkem.

To vše propůjčuje výsledným katamaránům punc originality a dokonalosti.

Podle vaší chutiJak si svůj Sunreef sestavíte je jen a jen na vlastní chuti a preferencích. Honosná apartmá s dokonalými závěsy a prostornou šatnou nebo nepřehlédnutelnou koupelnu připomínající malé plovoucí lázně tepající modernou. Můžete mít vše. Společenský prostor nabízí panoramatický rozhled do okolní krajiny, která je mnohonásobně dokonalejší než kdejaké umělecké dílo.

Zároveň se plynule otevírá na terasu, na níž je možné nechat promluvit své kreativní „já“. Pokud ale zrovna není chuť na vystavování smyslných křivek žádostivému slunci, je k dispozici krytý, ale přesto plně vybavený salonek.

K dokonalosti nechybí ani vířivka či gril.

Dárek pro pana NadalaO něco vymazlenější verzi Sunreef 80 Power si do svého, již tak okázalého majetkového portfolia, zahrnul také antukový král Rafael Nadal. K převzetí jedinečného plavidla, které mu bylo vyrobeno přímo na míru došlo v červnu letošního roku.

Nadalův katamarán je přitom žhavou famme-fatale svého druhu, jež kombinuje pohodlí „pětihvězdy“ a zároveň se pyšní, nepřehlédnutelnými jemnými liniemi. Prostory? Velkolepé. Barvy? Béžové a krémové. Dokonalost? 100%. Do jemných barev si tenista nechal zahalit impozantní hlavní salonek, z něhož je možné dostat se na hlavní palubu. A také své apartmá.

Kromě honosné postele se VIP koutek pyšní také bočním balkonem. To aby španělský krasavec mohl přiživovat své tak již svůdné opálení.

Katamaránu Sunreef 80 Power nechybí ale ani řádný úložný prostor, do kterého je možné uschovat nejen početné vodní vybavení, ale kupříkladu i tenisové rakety.

Více z Lifestyle

Kdy vás stáří pozve dál?

Lifestyle30.6.2022

Čtvrtý mušketýr v avantgardním plášti DS

Lifestyle28.6.2022

Abyste do cíle dorazili zdraví

Lifestyle23.6.2022

Mandarin Oriental Paris – Lahodné umění

Lifestyle21.6.2022

Aby při spaní nezlobilo…

Lifestyle16.6.2022

Casa Tau: No.1 na Airbnb

Lifestyle14.6.2022

Před bezem klekni

Lifestyle9.6.2022

Bugatti do kanceláře i kavárny

Lifestyle7.6.2022

Venice Simplon – Orient Express Urozený šlechtic z Francie

Lifestyle31.5.2022
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Nenechte si ujít další zajímavé články

Smetanový dezert crème brulée
tisicereceptu.cz

Smetanový dezert crème brulée

Miluje ho celý svět. „Krém brilé“, jak se...
Další chlap nevydržel
nasehvezdy.cz

Další chlap nevydržel

Ani tentokrát se Agátě...
Operaci šedého zákalu je bezpečné podstoupit i v létě
epochaplus.cz

Operaci šedého zákalu je...

Operace šedého zákalu je nejčastějším chirurgickým...
Přijde nakonec Burešová úplně o vše?
nasehvezdy.cz

Přijde nakonec Burešová...

Jako by toho nebylo v životě...
Pozvání do interiérové krajiny
rezidenceonline.cz

Pozvání do interiérové krajiny

Barcelonský byt je ojedinělý útulnými zákoutími,...
Legendární Ford Bronco v omezeném množství i v Evropě
iluxus.cz

Legendární Ford Bronco v...

Ford dnes oznámil, že na evropský trh uvede...
Odkaz nenáviděného diktátora: Ceaușescův palác má stropy vysoké i 20 metrů
epochaplus.cz

Odkaz nenáviděného diktátora:...

Nevysoký diktátor vypadá v ohromném sále ještě menší....
PODĚBRADSKÁ CYKLOSTEZKA
epochanacestach.cz

PODĚBRADSKÁ CYKLOSTEZKA

Město Poděbrady a jeho...
Tajemní Esejci: Ve své sektě měli svá vlastní pravidla
enigmaplus.cz

Tajemní Esejci: Ve své sektě...

Nikde v Bibli o nich nenaleznete ani zmínku,...
Výtečný srnčí guláš
panidomu.cz

Výtečný srnčí guláš

Zimní jídlo podle našeho gusta vyzkoušejte!...
Dal mi lásku a pocit bezpečí
skutecnepribehy.cz

Dal mi lásku a pocit bezpečí

Do svých třiceti let jsem byla tou...
Pobyt ve vesmíru ubírá na kostní hmotě, zjistili vědci
21stoleti.cz

Pobyt ve vesmíru ubírá na...

O jistých tělesných změnách spojených s...