Lifestyle

Katamarány – Když jeden trup nestačí…

Katamarány – Když jeden trup nestačí…

Možná nevynikají ohromující velikostí, za to mají tvary za nimiž se spolehlivě otočíte. Jsou natolik svůdné, že vám nezbude než v jejich přítomnosti zašeptat „Wow“.

Jakmile jednou vstoupíte na jejich palubu vznikne závislost. Taková, jež vás pohltí. A nebudete jí mít dost. Nač se tísnit na velké lodi nebo v obyčejném hotelu, když můžete okusit svou vlastní verzi potěšení. A to na zpěněných vlnách. Uprostřed širého nekonečna.

Pohádka na vlnách

Privilège Signature 580

Žhavá novinka oděná do slušivého kabátu se nyní pyšní délkou 18 metrů. Jestli jste někdy toužili po maximálním komfortu a zázemí jako z katalogu, tohle bude ono.

Svůdné křivkyÚchvatný design, silný výkon a vzhled, jež bere dech. Je možná ještě krásnější než Gisele Bündchen v dobách kdy předváděla svůdné kousky pro Victoria’s Secret. Je prvním katamaránem svého druhu a vlajkovou lodí Privilège, jež umožňuje vstup do kabiny majitelů rovnou z přední paluby. Loděnice přitom spadá pod křídla německé skupiny Hanse.

Právě ta stojí za inovativním a líbivým designem, jež v posledních letech přitahuje pozornost.

O dokonalé jádro a oku lahodící křivky se postaral designér a zkušený námořník Marc Lombard.

Prostor? Velkolepý!Kormidelníkovi byl vyhrazen prostor mezi kokpitem a střechou nástavby. Na ní najde posádka vše, po čem při chytání bronzu touží, totiž velkolepý společenský prostor. Na hlavní palubě je možné odpočívat v pohodlných houpacích sítích nebo zastíněném salonku, z nějž je možné ve chvilce skočit do chladivého oceánu.

Nestrádá ale ani podpalubí, nabízející hned několik variant jak mu vdechnout designový život. Privilège je dostupná ve dvou verzích, s pěti nebo čtyřmi kabinami. Posléze už jen stačí zadat další požadavky jako materiál, vybavení. Například s umístěním kuchyně si lze velice snadno hrát.

„Pětsetosmdesátka“ se totiž pyšní velkolepými prostory a tím pádem maximálním pohodlím pro několik nadšenců.

Pohodlnost především
V obou verzích je možné vychutnat si soukromí dvoulůžkových kajut s vlastní koupelnou. Podobně intimně je brána také zadní kabina, nabízející pohodlné dvoulůžko a probuzení při prvních paprscích slunce. To vše díky dokonale vyvedeným střešním oknům.

Nejrychlejší a nejnadupanější

Gunboat 68

Život je příliš krátký na to, ztrácet čas na lodi, jež nedokáže pořádně zvednout adrenalin v krvi. Revoluční katamarán spojuje vše co od plavby čekáte, vítr ve vlasech i přepych. Gunboat 68 s vámi klidně obepluje svět. A přitom nebudete muset udělat žádný ústupek.

Nadstandardní spolupráceVnější linie jsou ohromné a dávají jasně najevo, že tohle plavidlo bude Ferrari na vodě. Rychlé, okázalé a vytoužené. Už jen samotný vývoj překypoval péčí a nadstandardním zacházením. Dohromady se totiž spojili Gunboat, VPLP, Patrick Le Quément a Christopher Chedal Anglay, aby rozvržení poskytovalo prostor pro fantazii budoucího majitele.

Pohodlné sedačky v krémových barvách si vás získají na první pohled. Do podobně sofistikovaných tónů je laděný také interiér, špičkový design se proto jemně škádlí s ultra lehkou konstrukcí. A při vší té nádheře ještě dostanete na výběr, totiž v uspořádání. Ať už zvolíte čtyři, pět nebo šest kabin, všechny by měly vynikat nadstandardním prostorem a vysokou praktičností.

Sladkým bonusem je výhled na oceán.

Z každého místa, na němž se budete nacházet.

Mistrova vášeň

Sunreef 80

Plavby po oceánu mohou chutnat po soli a větru, anebo po dobrodružství a přepychu. Designová vila udělá z každé výpravy zážitek, jež se vám navždy vryje do paměti.

Námořnictví v krviJejich rodokmen pochází z Gdaňsku. Města přeplněného nabušenými námořníky, jež mají touhu vyrazit na širé moře již od kolébky, a silnou ekonomikou. Loděnice disponují plně vybavenými dílnami a specialisty, kteří jsou schopni se řádně mazlit i s tím nejmenším šroubkem.

To vše propůjčuje výsledným katamaránům punc originality a dokonalosti.

Podle vaší chutiJak si svůj Sunreef sestavíte je jen a jen na vlastní chuti a preferencích. Honosná apartmá s dokonalými závěsy a prostornou šatnou nebo nepřehlédnutelnou koupelnu připomínající malé plovoucí lázně tepající modernou. Můžete mít vše. Společenský prostor nabízí panoramatický rozhled do okolní krajiny, která je mnohonásobně dokonalejší než kdejaké umělecké dílo.

Zároveň se plynule otevírá na terasu, na níž je možné nechat promluvit své kreativní „já“. Pokud ale zrovna není chuť na vystavování smyslných křivek žádostivému slunci, je k dispozici krytý, ale přesto plně vybavený salonek.

K dokonalosti nechybí ani vířivka či gril.

Dárek pro pana NadalaO něco vymazlenější verzi Sunreef 80 Power si do svého, již tak okázalého majetkového portfolia, zahrnul také antukový král Rafael Nadal. K převzetí jedinečného plavidla, které mu bylo vyrobeno přímo na míru došlo v červnu letošního roku.

Nadalův katamarán je přitom žhavou famme-fatale svého druhu, jež kombinuje pohodlí „pětihvězdy“ a zároveň se pyšní, nepřehlédnutelnými jemnými liniemi. Prostory? Velkolepé. Barvy? Béžové a krémové. Dokonalost? 100%. Do jemných barev si tenista nechal zahalit impozantní hlavní salonek, z něhož je možné dostat se na hlavní palubu. A také své apartmá.

Kromě honosné postele se VIP koutek pyšní také bočním balkonem. To aby španělský krasavec mohl přiživovat své tak již svůdné opálení.

Katamaránu Sunreef 80 Power nechybí ale ani řádný úložný prostor, do kterého je možné uschovat nejen početné vodní vybavení, ale kupříkladu i tenisové rakety.

Více z Lifestyle

Nejnovější trend v bydlení: monochromatický interiér a jak jej aplikovat v ložnici

Lifestyle2.12.2022

Manuka med: zdraví ze stromu života

Lifestyle2.12.2022

Říká se, že šedý zákal….

Lifestyle1.12.2022

Piaget oživuje hravou eleganci

Lifestyle29.11.2022

Top 10 nejlepších casin na světě

Lifestyle28.11.2022

Podívejte se na nejtrendovější pánské zimní bundy pro nadcházející sezónu. Tohle si nemůžete nechat ujít!

Lifestyle25.11.2022

Vydejte se na jeřabiny

Lifestyle24.11.2022

Sluchátka Canyon TWS-5. Skvělý audio gadget pro aktivní životní styl

Lifestyle24.11.2022

Přepych ve vesmíru: Hotely na oběžné dráze

Lifestyle22.11.2022
Lifestyle
Časopis, který by vás mohl zajímat

Nenechte si ujít další zajímavé články